Extensible BBCode (7.x-1.6) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Lists
ps: لړونه

en: PHP Code
ps: PHP كوډه
