Extensible BBCode (7.x-1.8) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: PHP Code
bo: PHP སྒྲིག་ཡིག

en: You Type
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་འབྲི་དགོས

en: You Get
bo: དྲ་ངོས་ཐོག་ཏུ་ཤར་ཡོངས་བ
