Extensible BBCode (7.x-1.8) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Module
ja: モジュール

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Lists
ja: リスト

en: PHP Code
ja: PHPコード

en: Tables
ja: テーブル

en: You Type
ja: 入力文

en: You Get
ja: 表示例
