Extensible BBCode (7.x-1.8) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Module
lv: Modulis

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: PHP Code
lv: PHP kods

en: You Type
lv: Jūs Rakstat

en: You Get
lv: Iegūtais rezultāts
