Extensible BBCode (7.x-1.8) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Save
pt: Guardar

en: Module
pt: Módulo

en: Save changes
pt: Guardar alterações

en: Lists
pt: Listas

en: PHP Code
pt: Código PHP

en: Orange
pt: Laranja

en: Tables
pt: Tabelas

en: You Type
pt: Você Introduz

en: You Get
pt: Você Obtém

en: Numbered
pt: Numerado

en: Custom tags
pt: Etiquetas personalizadas
