Extensible BBCode (7.x-1.8) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Save
sl: Shrani

en: You Type
sl: Vi vpišete

en: You Get
sl: Dobite
