Extensible BBCode (7.x-1.8) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: PHP Code
bs: PHP Kod
