Extensible BBCode (7.x-1.8) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Module
sk: Modul

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: PHP Code
sk: PHP kód

en: You Type
sk: Napíšete

en: You Get
sk: Získate
