Extensible BBCode (7.x-1.8) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: Lists
th: รายการ

en: You Type
th: คุณพิมพ์

en: You Get
th: คุณจะได้รับ
