The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.0-alpha2) - en to mk translation catalogue (28 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Administer
mk: Администрација

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: yes
mk: да

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: Add
mk: Додај

en: path
mk: патека

en: Location
mk: Локација

en: Details
mk: Детали

en: node
mk: јазол

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: Log out
mk: Одјави ме
