The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (108 entries)

en: list
my: စာရင်း

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: size
my: အရွယ်အစား

en: value
my: တန်ဖိုး

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Administer
my: စီမံအုပ်ချုပ်သူ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: List
my: စာရင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: page
my: စာမျက်နှာ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: not verified
my: အတည်မပြုနိုင်သေး

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Go
my: သွားမည်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: all
my: အားလုံး

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Hourly
my: နာရီ အလိုက်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Help text
my: အကူအညီ စာသား

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: Single
my: တစ်ခုတည်း

en: Multiple
my: အများအပြား

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: results
my: ရလာဒ်များ

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Error
my: အမှား

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: From
my: မှ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Current
my: လက်ရှိ

en: Other
my: အခြား

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Do not display
my: မပြသပါနှင့်

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: normal
my: ပုံမှန်

en: View user profile.
my: Profile ကိုကြည့်ရန်

en: Please enter some keywords.
my: ကျေးဇူးပြု၍ သော့ချက်စကားလုံးများကို ရေးသွင်းပါ

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: Hour
my: နာရီ

en: Minute
my: မိနစ်

en: author
my: စာရေးသူ

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: warning
my: သတိပေးချက်

en: Results
my: ရလဒ်

en: Oldest first
my: အဟောင်းများကို အရင်ဆုံး

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)

en: Newest first
my: အသစ်များကို အရင်ဆုံး

en: Citation
my: ရည်ညွှန်းချက်

en: Abbreviation
my: အတိုကောက်
