The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (247 entries)

en: list
ca: llista

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: Login successful
ca: Inici de sessió correcte

en: Pages
ca: Pàgines

en: enabled
ca: habilitat

en: weight
ca: amplada

en: enable
ca: habilita

en: delete
ca: suprimeix

en: size
ca: mida

en: value
ca: valor

en: Status
ca: Estat

en: Administer
ca: Administra

en: Suffix
ca: Sufix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Item
ca: Element

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: yes
ca: sí

en: List
ca: Llistat

en: Actions
ca: Accions

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Do nothing.
ca: No facis res.

en: Read more
ca: Llegeix més

en: page
ca: pàgina

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Comments
ca: Comentaris

en: not verified
ca: no verificat

en: On
ca: Actiu

en: unknown
ca: desconegut

en: Yes
ca: Sí

en: Version
ca: Versió

en: Go
ca: Vés-hi

en: view
ca: mostra

en: all
ca: tot

en: Login
ca: Entrada

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Hourly
ca: Cada hora

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: None
ca: Cap

en: Scheme
ca: Esquema

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Test
ca: Prova

en: Password
ca: Contrasenya

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Help text
ca: Text d'ajuda

en: Types
ca: Tipus

en: Single
ca: Simple

en: Multiple
ca: Múltiple

en: none
ca: cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Node ID
ca: ID del node

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Default
ca: Per defecte

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Schedule
ca: Planificar

en: Add
ca: Afegeix

en: remove
ca: elimina

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Region
ca: Regió

en: Display
ca: Visualització

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: results
ca: resultats

en: never
ca: mai

en: Updated
ca: Actualitzat

en: name
ca: Nom

en: add
ca: afegir

en: path
ca: camí

en: theme
ca: tema

en: Unknown
ca: Desconegut

en: n/a
ca: n/d

en: type
ca: tipus

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Continue
ca: Continua

en: Email
ca: Correu electrònic

en: status
ca: estat

en: Expanded
ca: Expandit

en: All
ca: Tot

en: Not found
ca: No trobat

en: Off
ca: Inactiu

en: Host
ca: Servidor

en: Selected
ca: Seleccionat

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Published
ca: Publicat

en: Location
ca: Localització

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Fields
ca: Camps

en: Conditions
ca: Condicions

en: Warning
ca: Avís

en: active
ca: actiu

en: configure
ca: configura

en: Details
ca: Detalls

en: Amount
ca: Import

en: Current
ca: Actual

en: State
ca: Estat

en: Terms
ca: Termes

en: email
ca: correu

en: Send
ca: Enviar

en: added
ca: afegit

en: Method
ca: Mètode

en: here
ca: aquí

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Other
ca: Altres

en: Basic
ca: Bàsic

en: Destination
ca: Destí

en: Online
ca: En línia

en: Anonymous
ca: Anònim

en: description
ca: descripció

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Untitled
ca: Sense títol

en: Position
ca: Posició

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: Template
ca: Plantilla

en: Do not display
ca: No el mostris

en: false
ca: fals

en: true
ca: cert

en: Profile
ca: Perfil

en: Process
ca: Processa

en: fields
ca: camps

en: Property
ca: Propietat

en: Collapsed
ca: Plegat

en: Logout
ca: Sortir

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Created date
ca: Data de creació

en: Full name
ca: Nom complet

en: Share
ca: Comparteix

en: create
ca: crea

en: Pending
ca: Pendent

en: install
ca: instal·la

en: message
ca: missatge

en: View user profile.
ca: Mostra el perfil d'usuari.

en: Please enter some keywords.
ca: Introduïu algunes paraules clau.

en: unlimited
ca: il·limitat

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Feature
ca: Funcionalitat

en: Topic
ca: Tema

en: Limit
ca: Límit

en: Query
ca: Consulta

en: Hour
ca: Hora

en: Minute
ca: Minut

en: author
ca: autor

en: Entity
ca: Entitat

en: Notice
ca: Notificació

en: Log out
ca: Surt

en: Server name
ca: Nom del servidor

en: warning
ca: avís

en: Results
ca: Resultats

en: Missing
ca: Perdut

en: Availability
ca: Disponibilitat

en: Last modified
ca: Modificat per darrer cop

en: Schedules
ca: Planificacions

en: Date created
ca: Data creada

en: Date Due
ca: Data de venciment

en: Authentication
ca: Autenticació

en: New
ca: Nou

en: details
ca: detalls

en: Oldest first
ca: Els més antics primer

en: Locality
ca: Localitat

en: Automatic
ca: Automàtic

en: disable
ca: inhabilita

en: Information
ca: Informació

en: Publisher
ca: Editor

en: Surname
ca: Cognoms

en: Abstract
ca: Resum

en: Available
ca: Disponible

en: inactive
ca: Inactiu

en: ok
ca: d'acord

en: Sort
ca: Ordenació

en: Identifier
ca: Identificador

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Print
ca: Impressió

en: Table of Contents
ca: Taula de continguts

en: Modify
ca: Modifica

en: Newest first
ca: Els més nous primer

en: field
ca: camp

en: Save order
ca: Desa l'ordre

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: Initials
ca: Inicials

en: Edition
ca: Edició

en: permissions
ca: permisos

en: Properties
ca: Propietats

en: host
ca: servidor

en: Citation
ca: Cita

en: close
ca: tanca

en: Expression
ca: Expressió

en: Operations:
ca: Operacions:

en: Node creation
ca: Creació del node

en: PHP DOMDocument class
ca: Classe PHP DOMDocument

en: label
ca: etiqueta

en: Add Schedule
ca: Afegeix una planificació

en: Abbreviation
ca: Abreviatura

en: between
ca: entre

en: Due Date
ca: Data límit

en: Pagination
ca: Paginació

en: Reorder
ca: Reordena

en: Maps
ca: Mapes

en: Item ID
ca: ID d'element

en: Call Number
ca: Identificador de convocatòria

en: Series Title
ca: Títol de la col·lecció

en: Contents
ca: Continguts

en: Delete content
ca: Suprimeix el contingut

en: creator
ca: creador

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: Use JavaScript
ca: Utilitza JavaScript

en: Processed @current out of @total
ca: Processats @current de @total

en: How it works
ca: Com funciona

en: Editing
ca: Editant
