The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (237 entries)

en: list
et: nimekiri

en: Title
et: Pealkiri

en: Next
et: Järgmine

en: Login successful
et: Sisselogimine õnnestus

en: Pages
et: Lehed

en: enabled
et: lubatud

en: weight
et: kaal

en: enable
et: luba

en: context
et: kontekst

en: delete
et: kustuta

en: size
et: suurus

en: value
et: väärtus

en: Status
et: Olek

en: Administer
et: Haldus

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Item
et: Kirje

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: yes
et: jah

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Do nothing.
et: Ära tee midagi.

en: Read more
et: Loe edasi

en: page
et: leht

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Item Description
et: Toote kirjeldus

en: not verified
et: verifitseerimata

en: On
et: Sees

en: unknown
et: tundmatu

en: Requested
et: Päritud

en: error
et: veateade

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Version
et: Versioon

en: Go
et: Mine

en: view
et: näita

en: all
et: kõik

en: Login
et: Sisselogimine

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Error Message
et: Veateade

en: Password
et: Parool

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Help text
et: Abitekst

en: Types
et: Tüübid

en: Single
et: Üksik

en: Multiple
et: Mitu

en: none
et: puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Schedule
et: Ajasta

en: Add
et: Lisa

en: remove
et: eemalda

en: View
et: Kuva

en: Format
et: Vorming

en: Path
et: Tee

en: Region
et: Regioon

en: Display
et: Kuva

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: results
et: tulemust

en: never
et: mitte kunagi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: name
et: nimi

en: add
et: lisa

en: path
et: asukoht

en: theme
et: kujundus

en: Total
et: Kokku

en: Unknown
et: Tundmatu

en: n/a
et: puudub

en: type
et: tüüp

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Continue
et: Jätka

en: Email
et: E-kiri

en: status
et: olek

en: Error
et: Viga

en: no
et: ei

en: Expanded
et: Laiendatud

en: All
et: Kõik

en: Not found
et: Ei leitud

en: Off
et: Väljas

en: Selected
et: Valitud

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Published
et: Avaldatud

en: Location
et: Asukoht

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Fields
et: Väljad

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Conditions
et: Tingimused

en: Warning
et: Hoiatus

en: active
et: aktiivne

en: configure
et: seadista

en: Nodes
et: Postitused

en: Details
et: Üksikasjad

en: Amount
et: Kogus

en: Current
et: Praegune

en: State
et: Olek

en: Terms
et: Terminid

en: Send
et: Saada

en: node
et: postitus

en: Method
et: Meetod

en: here
et: siin

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Other
et: Muu

en: Basic
et: Lihtne

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Online
et: Võrgus

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Position
et: Asukoht

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Template
et: Mall

en: Do not display
et: Ei näidata

en: false
et: vale

en: true
et: õige

en: Profile
et: Profiil

en: Process
et: Protsess

en: fields
et: väljad

en: Location name
et: Asukoha nimetus

en: Street
et: Tänav

en: Collapsed
et: Suletud

en: Logout
et: Logi välja

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Full name
et: Täisnimi

en: Share
et: Jaga

en: Pending
et: Ootel

en: normal
et: tavaline

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: Please enter some keywords.
et: Sisesta mõni märksõna.

en: unlimited
et: piiramata

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Features
et: Omadused

en: Topic
et: Teema

en: Limit
et: Limiit

en: Query
et: Päring

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: Notice
et: Teavitus

en: Log out
et: Logi välja

en: warning
et: hoiatus

en: Results
et: Tulemused

en: Missing
et: Puudub

en: Schema
et: Skeem

en: Availability
et: Saadavus

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: Schedules
et: Plaanilised

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Authentication
et: Autentimine

en: Formats
et: Vormingud

en: New
et: Uus

en: details
et: üksikasjad

en: Oldest first
et: Vanemad esimesena

en: disable
et: keela

en: User Id
et: Kasutaja ID

en: Information
et: Andmed

en: Request
et: Saada

en: test
et: testi

en: Abstract
et: Abstraktne

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Currency Code
et: Valuuta kood

en: Add server
et: Lisa server

en: Available
et: Saadaval

en: Set
et: Vali

en: ok
et: olgu

en: Sort
et: Järjesta

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Print
et: Prindi

en: Factor
et: Tegur

en: Errors
et: Vead

en: Newest first
et: Uuemad enne

en: field
et: väli

en: Save order
et: Salvestusjärjekord

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: permissions
et: õigused

en: Properties
et: Omadused

en: PHP DOMDocument class
et: PHP DOMDocument klass

en: label
et: silt

en: Day of week
et: Nädalapäev

en: Similar Items
et: Sarnased tooted

en: Abbreviation
et: Lühend

en: between
et: vahel

en: Item ID
et: Elemendi ID

en: Add application
et: Lisa tööriist

en: Delete content
et: Kustuta sisu

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: Shipping Information
et: Kauba saaja andmed
