The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (242 entries)

en: list
sk: zoznam

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: Login successful
sk: Prihlásenie úspešné

en: Pages
sk: Stránky

en: enabled
sk: povolené

en: weight
sk: váha

en: enable
sk: povoliť

en: context
sk: kontext

en: delete
sk: odstrániť

en: size
sk: veľkosť

en: value
sk: hodnota

en: Status
sk: Stav

en: Administer
sk: Spravovať

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Item
sk: Položka

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: yes
sk: áno

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Do nothing.
sk: Nerobiť nič.

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Comments
sk: Komentáre

en: not verified
sk: bez overenia

en: On
sk: Zapnúť

en: unknown
sk: neznáme

en: error
sk: chyba

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Version
sk: Verzia

en: Go
sk: Prejsť

en: view
sk: zobraziť

en: all
sk: všetko

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Hourly
sk: Každú hodinu

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: None
sk: Žiadne

en: Scheme
sk: Schéma

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: Types
sk: Typy

en: Single
sk: Jediná

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Default
sk: Predvolené

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Schedule
sk: Plán

en: Add
sk: Pridať

en: remove
sk: odstrániť

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: Path
sk: Cesta

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Display
sk: Zobraziť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: results
sk: výsledky

en: never
sk: nikdy

en: Notes
sk: Poznámky

en: Updated
sk: Aktualizované

en: add
sk: pridať

en: path
sk: cesta

en: theme
sk: téma vzhľadu

en: Total
sk: Celkom

en: Unknown
sk: Neznámy

en: n/a
sk: nie je

en: type
sk: typ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Email
sk: E-mail

en: status
sk: stav

en: Error
sk: Chyba

en: no
sk: nie

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: All
sk: Všetky

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Off
sk: Vypnúť

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Selected
sk: Zvolené

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Published
sk: Zverejnené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Click here
sk: Kliknite sem

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Warning
sk: Varovanie

en: active
sk: aktívny

en: configure
sk: konfigurácia

en: Nodes
sk: Uzly

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Amount
sk: Množstvo

en: Current
sk: Aktuálny

en: State
sk: Stav

en: Terms
sk: Termíny

en: Send
sk: Odoslať

en: node
sk: obsah

en: Method
sk: Metóda

en: here
sk: tu

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Other
sk: Ostatné

en: Basic
sk: Základné

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: E
sk: V

en: W
sk: Z

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Untitled
sk: Bez titulku

en: Position
sk: Pozícia

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Template
sk: Šablóna

en: Do not display
sk: Nezobrazovať

en: false
sk: nie

en: true
sk: áno

en: Profile
sk: Profil

en: Process
sk: Spracovanie

en: fields
sk: polia

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Location name
sk: Názov umiestnenia

en: Street
sk: Ulica

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Full name
sk: Celé meno

en: Share
sk: Zdieľanie

en: create
sk: vytvoriť

en: Repository
sk: Repozitár

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Delete location
sk: Vymazať miesto

en: normal
sk: normálny

en: message
sk: správa

en: block administration
sk: administrácia blokov

en: View user profile.
sk: Zobraziť profil používateľa.

en: Please enter some keywords.
sk: Zadajte prosím nejaké kľúčové slovo.

en: unlimited
sk: neobmedzene

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Topic
sk: Téma

en: Query
sk: Dotaz

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: Notice
sk: Oznam

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: warning
sk: upozornenie

en: Results
sk: Výsledky

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Availability
sk: Dostupnosť

en: Last modified
sk: Naposledy upravené

en: Schedules
sk: Plánované

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Authentication
sk: Overenie

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Formats
sk: Formáty

en: details
sk: podrobnosti

en: Locality
sk: Lokalita

en: Automatic
sk: Automatický

en: hits
sk: stiahnutí

en: disable
sk: vypnúť

en: Information
sk: Informácia

en: Postal Code
sk: PSČ

en: Add server
sk: Pridať server

en: Available
sk: Dostupné

en: inactive
sk: neaktívny

en: ok
sk: OK

en: ignored
sk: ignorované

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Print
sk: Tlačiť

en: Factor
sk: Faktor

en: Contact email
sk: Kontaktný e-mail

en: field
sk: pole

en: Save order
sk: Uložiť poradie

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: Initials
sk: Iniciály

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: host
sk: hostiteľ

en: close
sk: zatvoriť

en: PHP DOMDocument class
sk: Trieda PHP DOMDocument

en: label
sk: popis

en: Abbreviation
sk: Skratka

en: between
sk: medzi

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Reorder
sk: Zmeniť poradie

en: Item ID
sk: ID položky

en: Optimize index
sk: Optimalizovať index

en: Minimum word length
sk: Minimálna dĺžka slova

en: Maximum word length
sk: Maximálna dĺžka slova

en: Show less
sk: Zobraziť menej

en: Delete content
sk: Odstrániť obsah

en: Shipping Information
sk: Doručovacie informácie
