The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (78 entries)

en: list
sr: листа

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: enable
sr: укључи

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Item
sr: Производ

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: not verified
sr: није потврђен

en: error
sr: грешка

en: Login
sr: Пријављивање

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Help text
sr: Помоћ

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Region
sr: Регион

en: never
sr: никада

en: Text
sr: Текст

en: Total
sr: Укупно

en: n/a
sr: нема

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Error
sr: Грешка

en: Expanded
sr: Проширено

en: Field name
sr: Назив поља

en: active
sr: активан

en: State
sr: Статус

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Template
sr: Шаблон

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: View user profile.
sr: Преглед профила корисника

en: Hour
sr: Сат

en: Minute
sr: Минут

en: Log out
sr: Одјави се

en: warning
sr: упозорење

en: Print
sr: Штампај

en: Contact email
sr: Контакт е-мејл

en: Save order
sr: Сачувај редослед

en: between
sr: између

en: Shipping Information
sr: Информације за испоруку
