The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.0-alpha6) - en to ka translation catalogue (128 entries)

en: list
ka: სია

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: Login successful
ka: ავტორიზაციამ წარმატებით ჩაიარა

en: Pages
ka: გვერდები

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: weight
ka: წონა

en: enable
ka: ჩართვა

en: delete
ka: წაშლა

en: size
ka: ზომა

en: value
ka: მნიშვნელოაბა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Administer
ka: მართვა

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: yes
ka: დიახ

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: page
ka: გვერდი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: not verified
ka: შეუმოწმებელი

en: On
ka: ჩართვა

en: error
ka: შეცდომა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Version
ka: ვერსია

en: view
ka: ნახვა

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: None
ka: არცერთი

en: Test
ka: ტესტი

en: Password
ka: პაროლი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Types
ka: ტიპები

en: none
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Add
ka: დამატება

en: Format
ka: ფორმატი

en: Path
ka: გზა

en: Region
ka: რეგიონი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: results
ka: შედეგები

en: never
ka: არასდროს

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: type
ka: ტიპი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: status
ka: სტატუსი

en: Error
ka: შეცდომა

en: no
ka: არა

en: Expanded
ka: გაშლილი

en: All
ka: ყველა

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Host
ka: ჰოსტი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Fields
ka: ველები

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: active
ka: აქტიური

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Details
ka: დეტალები

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Method
ka: მეთოდი

en: Other
ka: სხვა

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Position
ka: პოციზია

en: Profile
ka: პროფილი

en: fields
ka: ველები

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Port
ka: პორტი

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: Hour
ka: საათი

en: Minute
ka: წუთი

en: author
ka: ავტორი

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: warning
ka: გაფრთხილება

en: Results
ka: შედეგები

en: Formats
ka: ფორმატები

en: New
ka: ახალი

en: details
ka: დეტალები

en: Oldest first
ka: ჯერ ძველები

en: Abbreviation
ka: აბრევიატურა
