The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (116 entries)

en: list
kk: тізім

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: Login successful
kk: сәтті кіру

en: Pages
kk: Беттер

en: enabled
kk: қосулы

en: weight
kk: салмақ

en: enable
kk: косулы

en: context
kk: контекст

en: delete
kk: Өшіру

en: size
kk: өлшем

en: value
kk: мағына

en: Status
kk: Жағдайы

en: Administer
kk: Басқару

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: yes
kk: Иә

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Comments
kk: Пікірлер

en: not verified
kk: тіркелмеген

en: error
kk: Қате

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Version
kk: Нұсқа

en: view
kk: карау

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Test
kk: Тест

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Help text
kk: Анықтама

en: Types
kk: Типтар

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Region
kk: Аумақ

en: results
kk: нәтижелер

en: never
kk: ешқашан

en: Text
kk: Текст

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: n/a
kk: жоқ

en: type
kk: түр

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: status
kk: статусы

en: Error
kk: Қате

en: Expanded
kk: Кеңейтілген

en: All
kk: Барлық

en: Host
kk: Хост

en: Selected
kk: Тандалған

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Published
kk: Жарияланған

en: Location
kk: Орналасуы

en: Fields
kk: Өрістер

en: active
kk: белсенді

en: configure
kk: баптау

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Other
kk: Басқа

en: Online
kk: Онлайн

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Do not display
kk: Көрсетпеу

en: Profile
kk: Профиль

en: Full name
kk: Толық аты

en: View user profile.
kk: Қолданушы профилін көру.

en: Please enter some keywords.
kk: Құпия создерді енгізге болады.

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Topic
kk: Тақырыпша

en: Log out
kk: Шығу

en: warning
kk: ескерту

en: Results
kk: Нәтижелер

en: details
kk: мәліметтер

en: ok
kk: жарайды

en: Factor
kk: Фактор

en: host
kk: хост

en: Abbreviation
kk: Аббревиатура
