The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (105 entries)

en: list
sq: lista

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: enable
sq: aktivo

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Administer
sq: Administrimi

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: yes
sq: po

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: page
sq: faqe

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Comments
sq: Komente

en: not verified
sq: e pa verifikuar

en: error
sq: gabim

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Version
sq: Versioni

en: view
sq: shfaq

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Help text
sq: Tekst ndihmues

en: Types
sq: Llojet

en: Single
sq: E vetme

en: Multiple
sq: Shumëfishe

en: none
sq: asnjë

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Region
sq: Sektori

en: results
sq: rezultatet

en: never
sq: asnjëherë

en: path
sq: pozicioni

en: theme
sq: tema

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: type
sq: lloji

en: Continue
sq: Vazhdo

en: status
sq: gjendja

en: Error
sq: Gabim

en: no
sq: jo

en: Expanded
sq: Shpalosur

en: All
sq: Të gjitha

en: Selected
sq: Zgjedhur

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Published
sq: Publikuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: active
sq: aktiv

en: configure
sq: konfigurimi

en: Details
sq: Hollësi

en: Send
sq: Dërgo

en: node
sq: nyjë

en: Other
sq: Tjetër

en: Online
sq: Në-linjë

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Do not display
sq: Mos shfaq

en: Profile
sq: Profili

en: View user profile.
sq: Shfaq profilin e përdoruesit.

en: Please enter some keywords.
sq: Shkruaj ndonjë fjalëkyçe.

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: Topic
sq: Tema

en: Log out
sq: Dalja

en: warning
sq: paralajmërim

en: Results
sq: Rezultatet

en: details
sq: hollësi

en: disable
sq: çaktivo

en: ok
sq: libri

en: Factor
sq: Faktori

en: permissions
sq: të drejtat

en: Abbreviation
sq: Shkurtim
