The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (184 entries)

en: list
be: спіс

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: Login successful
be: Паспяховы ўваход

en: Pages
be: Старонкі

en: enabled
be: уключана

en: weight
be: вага

en: enable
be: уключыць

en: context
be: кантэкст

en: delete
be: выдаліць

en: size
be: памер

en: value
be: значэнне

en: Status
be: Статус

en: Administer
be: Адміністраваць

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Item
be: Элемент

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: yes
be: так

en: List
be: Спіс

en: Actions
be: Дзеянні

en: disabled
be: адключана

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Read more
be: Чытаць далей

en: page
be: старонка

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Comments
be: Каментары

en: not verified
be: госць

en: On
be: На

en: error
be: памылка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Version
be: Версія

en: view
be: глядзець

en: all
be: усе(ё)

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Hourly
be: Кожную гадзіну

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Test
be: Тэст

en: Password
be: Пароль

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: Types
be: Тыпы

en: Single
be: Адзінкавы

en: Multiple
be: Мносны

en: none
be: няма

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Schedule
be: Расклад

en: Add
be: Дадаць

en: remove
be: выдаленне

en: View
be: Праглядзець

en: Format
be: Фармат

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Region
be: Рэгіён

en: Display
be: Паказ

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: results
be: вынікі

en: never
be: ніколі

en: Notes
be: Заўвагі

en: Updated
be: Абноўлена

en: Text
be: Тэкст

en: add
be: дадаць

en: path
be: шлях

en: theme
be: тэма

en: Unknown
be: Невядомы

en: n/a
be: [няма]

en: type
be: тып

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Continue
be: Працягнуць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: status
be: статус

en: Error
be: Памылка

en: no
be: не

en: Expanded
be: Разгорнута

en: All
be: Усе

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Host
be: Хост

en: Selected
be: Выбраны

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Published
be: Апублікавана

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Field name
be: Назва поля

en: Fields
be: Палі

en: Warning
be: Увага

en: active
be: актыўны

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Details
be: Падрабязна

en: Current
be: Бягучы

en: Send
be: Адаслаць

en: node
be: матэрыял

en: Method
be: Метад

en: Start
be: Пачатак

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Other
be: Іншыя

en: Basic
be: Асноўны

en: Online
be: Анляйн

en: Anonymous
be: Ананім

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Template
be: Шаблон

en: Do not display
be: Не адлюстроўваць

en: false
be: ня слушна

en: true
be: слушна

en: Profile
be: Профіль

en: fields
be: палі

en: Logout
be: Выйсці

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Full name
be: Поўнае імя

en: Port
be: Порт

en: Pending
be: Чакае

en: View user profile.
be: Прагляд профіля карыстальніка.

en: Please enter some keywords.
be: Калі ласка, увядзіце ключавыя словы.

en: unlimited
be: неабмежавана

en: Deleted
be: Выдалена

en: Features
be: Функцыі

en: Topic
be: Тэма

en: Hour
be: Гадзіна

en: Minute
be: Хвіліна

en: Entity
be: Сутнасць

en: Notice
be: Паведамленне

en: Log out
be: Выйсці

en: Bookmark
be: Закладка

en: warning
be: папераджэньне

en: Results
be: Вынікі

en: Schema
be: Схема

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Formats
be: Фарматы

en: details
be: падрабязнасці

en: disable
be: адключыць

en: Set
be: Устанавіць

en: ok
be: так

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Print
be: Друк

en: Factor
be: Фактар

en: field
be: поле

en: Save order
be: Захаваць парадак

en: Display type
be: Тып паказу

en: permissions
be: дазволы

en: host
be: хост

en: PHP DOMDocument class
be: PHP DOMDocument клас

en: Day of week
be: Дзень тыдня

en: Abbreviation
be: Абрэвіятура

en: Number of fields
be: Нумар поля

en: You can leave us a message using the contact form below.
be: Вы можаце пакінуць нам паведамленьне, скарыстаўшыся з формы кантактаў ніжэй.
