The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (174 entries)

en: list
hr: lista

en: Title
hr: Naziv

en: Next
hr: Sljedeći

en: Login successful
hr: Prijava uspješna

en: Pages
hr: Stranice

en: enabled
hr: omogućeno

en: enable
hr: omogući

en: delete
hr: ukloni

en: size
hr: veličina

en: value
hr: vrijednost

en: Administer
hr: Administriraj

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Item
hr: stavka

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: yes
hr: da

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Do nothing.
hr: Ne radi ništa.

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Comments
hr: Komentari

en: not verified
hr: nije potvrđeno

en: On
hr: Uključi

en: error
hr: greška

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Version
hr: Inačica

en: Go
hr: Idi

en: view
hr: prikaz

en: Login
hr: Prijava

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Help text
hr: Tekst pomoći

en: Types
hr: Vrste

en: Single
hr: Pojedinačno

en: Multiple
hr: Višestruki

en: none
hr: ništa

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Default
hr: Zadano

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Format
hr: Oblik

en: Path
hr: Putanja

en: Region
hr: Regija

en: Display
hr: Prikaz

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: results
hr: rezultati

en: never
hr: nikada

en: Notes
hr: Bilješke

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Text
hr: Tekst

en: path
hr: putanja

en: theme
hr: predložak

en: Total
hr: Ukupno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: n/a
hr: nije dostupno

en: type
hr: vrsta

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Continue
hr: Nastavi

en: Email
hr: E-pošta

en: Error
hr: Greška

en: no
hr: ne

en: Expanded
hr: Prošireno

en: All
hr: Svi

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Selected
hr: Odabrano

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Published
hr: Objavljeno

en: Location
hr: Lokacija

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Fields
hr: Polja

en: Warning
hr: Upozorenje

en: active
hr: aktivan

en: configure
hr: prilagodi

en: Nodes
hr: Unosi

en: Details
hr: Detalji

en: Amount
hr: Iznos

en: Current
hr: Trenutno

en: State
hr: Država

en: Send
hr: Pošalji

en: Method
hr: Metoda

en: here
hr: ovdje

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Other
hr: Ostalo

en: Basic
hr: Osnovno

en: Destination
hr: Odredište

en: E
hr: I

en: W
hr: Z

en: Online
hr: Umreženo

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Position
hr: Pozicija

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Template
hr: Predložak

en: Do not display
hr: Nemoj prikazati

en: Profile
hr: Profil

en: purge
hr: izbriši

en: fields
hr: polja

en: Property
hr: Svojstvo

en: Logout
hr: Odjava

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Full name
hr: Puno ime

en: Delete location
hr: Izbrišite lokaciju

en: View user profile.
hr: Vidi korisnikov profil

en: Please enter some keywords.
hr: Molim unesite neke ključne riječi.

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Features
hr: Značajke

en: Topic
hr: Tema

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Hour
hr: Sat

en: Log out
hr: Odjava

en: warning
hr: upozorenje

en: Results
hr: Rezultati

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Formats
hr: Oblici

en: details
hr: detalji

en: Automatic
hr: Automatski

en: disable
hr: onemogući

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Print
hr: Ispis

en: Factor
hr: Čimbenik

en: Errors
hr: Greške

en: field
hr: polje

en: Save order
hr: Spremi poredak

en: host
hr: poslužitelj

en: PHP DOMDocument class
hr: PHP DOMDocument klasa

en: Abbreviation
hr: Skraćenica

en: trigger
hr: okidač
