The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.0-rc1) - en to se translation catalogue (52 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Pages
se: Siiddut

en: weight
se: deaddu

en: delete
se: sihko

en: size
se: sturrodat

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Read more
se: Loga eambbo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: all
se: buot

en: Login
se: Logge sisa

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Relevancy
se: Relevánta

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Format
se: Formáhtta

en: results
se: bohtosat

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Text
se: Teaksta

en: Content type
se: Šládja

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Fields
se: Giettit

en: Position
se: Virgi

en: Logout
se: Logge eret

en: Sort by
se: Sirre

en: Share
se: Juogat

en: Log out
se: Logge eret

en: Results
se: Ohcanbohtosat

en: Print
se: Čálit
