The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (228 entries)

en: list
gl: lista

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: Login successful
gl: Acceso correcto

en: Pages
gl: Páxinas

en: enabled
gl: activado

en: weight
gl: peso

en: enable
gl: activar

en: context
gl: contexto

en: delete
gl: eliminar

en: size
gl: tamaño

en: value
gl: valor

en: Status
gl: Estado

en: Administer
gl: Administrar

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Item
gl: Elemento

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: yes
gl: si

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: disabled
gl: desactivado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Do nothing.
gl: Non facer nada.

en: Read more
gl: Ler máis

en: page
gl: páxina

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Comments
gl: Comentarios

en: not verified
gl: non verificado

en: On
gl: Activo

en: error
gl: erro

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Version
gl: Versión

en: view
gl: vista

en: all
gl: todos

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Test
gl: Proba

en: Password
gl: Contrasinal

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Types
gl: Tipos

en: Single
gl: Simple

en: Multiple
gl: Múltiple

en: none
gl: ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Schedule
gl: Programación

en: Add
gl: Engadir

en: remove
gl: borrar

en: View
gl: Ver

en: Format
gl: Formato

en: Path
gl: Ruta

en: Reviews
gl: Revisións

en: Region
gl: Área

en: Display
gl: Visualización

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: results
gl: resultados

en: never
gl: nunca

en: Notes
gl: Notas

en: Updated
gl: Actualizado

en: Text
gl: Texto

en: name
gl: nome

en: add
gl: engadir

en: path
gl: ruta

en: theme
gl: tema

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: n/a
gl: n/d

en: type
gl: tipo

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Continue
gl: Continuar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: status
gl: estado

en: Error
gl: Erro

en: no
gl: non

en: Expanded
gl: Expandida

en: All
gl: Todo

en: Not found
gl: Non atopada

en: Off
gl: Desactivado

en: Host
gl: Anfitrión

en: Selected
gl: Seleccionado

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Published
gl: Publicado

en: Location
gl: Localización

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Fields
gl: Campos

en: Click here
gl: Pega o código da vista aquí

en: Conditions
gl: Condicións

en: Warning
gl: Alerta

en: active
gl: activo

en: configure
gl: configurar

en: Nodes
gl: Nodos

en: Details
gl: Detalles

en: Amount
gl: Cantidade

en: Current
gl: Actual

en: State
gl: Estado

en: email
gl: correo electrónico

en: Send
gl: Enviar

en: node
gl: nodo

en: Method
gl: Método

en: here
gl: aquí

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Other
gl: Outro

en: Basic
gl: Básico

en: Destination
gl: Destino

en: Online
gl: Conectado

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Untitled
gl: Sen título

en: Position
gl: Posición

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Template
gl: Modelo

en: Do not display
gl: Non amosar

en: Profile
gl: Perfil

en: fields
gl: campos

en: Property
gl: Propiedade

en: Location name
gl: Nome da localización

en: Collapsed
gl: Contraida

en: Logout
gl: Saír

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Created date
gl: Data de creación

en: Full name
gl: Nome completo

en: Port
gl: Porto

en: create
gl: crear

en: Pending
gl: Pendente

en: Delete location
gl: Borrar localización

en: block administration
gl: administración de bloques

en: View user profile.
gl: Ver o perfil de usuario/a.

en: Please enter some keywords.
gl: Por favor, introduza algunhas palabras clave.

en: unlimited
gl: Ilimitado

en: Deleted
gl: Borrado

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Feature
gl: Funcionalidade

en: Topic
gl: Tema

en: Limit
gl: Límite

en: Query
gl: Consulta

en: Hour
gl: Hora

en: Minute
gl: Minuto

en: author
gl: autor

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Instructions
gl: Instruccións

en: warning
gl: advertencia

en: Results
gl: Resultados

en: Missing
gl: Perdido

en: Last modified
gl: Última modificación

en: Date created
gl: Data de creación

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Documents
gl: Documentos

en: Formats
gl: Formatos

en: New
gl: Novo

en: details
gl: detalles

en: Oldest first
gl: O máis antigo primeiro

en: Automatic
gl: Automático

en: disable
gl: desactivar

en: Information
gl: Información

en: Surname
gl: Apelidos

en: Abstract
gl: Abstracto

en: Currency Code
gl: Código de divisa

en: Available
gl: Dispoñible

en: ok
gl: correcto

en: ignored
gl: ignorado

en: Identifier
gl: Identificador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Print
gl: Imprimir

en: Newest first
gl: O máis recente primeiro

en: field
gl: campo

en: Element
gl: Elemento

en: Save order
gl: Gardar pedido

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: permissions
gl: permisos

en: Properties
gl: Propiedades

en: host
gl: máquina

en: Created by
gl: Creado por

en: Citation
gl: Citación

en: close
gl: pechar

en: location
gl: ubicación

en: Expression
gl: Expresión

en: label
gl: etiqueta

en: Abbreviation
gl: Abreviatura

en: between
gl: entre

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Reorder
gl: Reordenar

en: Delete content
gl: Eliminar contido
