The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (25 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: yes
ht: Wi

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: Content type
ht: Tip kontni

en: no
ht: Non

en: All
ht: Tout

en: Off
ht: Fèmen

en: URL alias
ht: alyas URL

en: active
ht: aktive

en: author
ht: otè
