The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (111 entries)

en: list
mn: жагсаалт

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: Login successful
mn: Амжилттай нэвтэрлээ

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: delete
mn: устгах

en: size
mn: хэмжээ

en: value
mn: утга

en: Status
mn: Төлөв

en: Administer
mn: Удирдах

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: yes
mn: тийм

en: List
mn: Жагсаалт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: page
mn: хуудас

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: not verified
mn: батлагдаагүй

en: error
mn: алдаа

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Help text
mn: Тусламж текст

en: Types
mn: Төрлүүд

en: none
mn: хоосон

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: False
mn: Худал

en: Default
mn: Анхны утга

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Add
mn: Нэмэх

en: remove
mn: устгах

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Path
mn: Зам

en: Region
mn: Бүс

en: Display
mn: Харуулах

en: results
mn: үр дүн

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: Text
mn: Текст

en: path
mn: зам

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: type
mn: төрөл

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Email
mn: Имэйл

en: status
mn: статус

en: Error
mn: Алдаа

en: no
mn: үгүй

en: Expanded
mn: Дэлгэгдсэн

en: All
mn: Бүгд

en: Selected
mn: Сонгогдсон

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Location
mn: Байрлал

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: configure
mn: тохируулах

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Send
mn: Илгээх

en: node
mn: зангилаа

en: Basic
mn: Үндсэн

en: E
mn: З

en: W
mn: Б

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: View user profile.
mn: Хэрэглэгчийн мэдээлэл харах

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: warning
mn: сануулга

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: field
mn: талбар
