The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.1-alpha1) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Pages
az: Səhifələr

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: yes
az: bəli

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: error
az: səhv

en: Password
az: Parol

en: edit
az: redaktə et

en: Anonymous
az: Anonim
