The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.1-alpha1) - en to hy translation catalogue (119 entries)

en: list
hy: ցուցակ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Login successful
hy: Մուտքը կատարվել է հաջողությամբ

en: Pages
hy: Էջեր

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: weight
hy: քաշ

en: enable
hy: ակտիվացնել

en: delete
hy: հեռացնել

en: size
hy: չափ

en: value
hy: արժեք

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Administer
hy: Կառավարել

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: yes
hy: այո

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: not verified
hy: չի ստուգվել

en: error
hy: սխալ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Types
hy: Տեսակներ

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Path
hy: Ուղի

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: results
hy: արդյունքները

en: never
hy: երբեք

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Text
hy: Տեքստ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: type
hy: տեսակ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Error
hy: Սխալ

en: no
hy: ոչ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Host
hy: Հոսթ

en: Selected
hy: ընտրված

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: active
hy: ակտիվ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Basic
hy: Տարրական

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Port
hy: Պորտ

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: Topic
hy: Թեմա

en: Hour
hy: Ժամ

en: Minute
hy: Րոպե

en: author
hy: հեղինակ

en: Log out
hy: Ելք

en: warning
hy: զգուշացում

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Delete content
hy: Ջնջել բովանդակությունը
