The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.1-alpha1) - en to lo translation catalogue (23 entries)

en: list
lo: ລາຍການ

en: Login successful
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບສຳເລັດ

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Sunday
lo: ວັນອາທິດ

en: Monday
lo: ວັນຈັນ

en: Tuesday
lo: ວັນອັງຄານ

en: Wednesday
lo: ວັນພຸດ

en: Thursday
lo: ວັນພະຫັດ

en: Friday
lo: ວັນສຸກ

en: Saturday
lo: ວັນເສົາ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ
