The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.1-alpha1) - en to si translation catalogue (59 entries)

en: list
si: ලැයිස්තුව

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Next
si: ඊලඟ

en: Login successful
si: ඇතුල්වීම සාර්ථකයි

en: Pages
si: පිටු

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: weight
si: බර

en: enable
si: සක්‍රීය කරන්න

en: context
si: පරිචිය

en: delete
si: මකාදැමීම

en: size
si: ප්‍රමාණය

en: value
si: අගය

en: Status
si: තත්වය

en: Administer
si: පාලනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Item
si: අයිතමය

en: Type
si: වර්ගය

en: yes
si: ඔව්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Do nothing.
si: කිසිවක් සිදු නොකරන්න.

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: page
si: පිටු

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Item Description
si: අයිතම විස්තරය

en: not verified
si: තහවුරු වී නොමැත

en: error
si: දෝෂය

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Types
si: වර්ග

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Basic
si: මූලික

en: Hour
si: පැය

en: Minute
si: මිනිත්තු

en: warning
si: අනතුරු ඇඟවීම

en: Print
si: මුද්‍රණය කරන්න
