The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.1-alpha2) - en to bg translation catalogue (153 entries)

en: list
bg: списък

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: Pages
bg: Страници

en: enabled
bg: включено

en: weight
bg: Тегло

en: enable
bg: активирай

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Administer
bg: Администрация

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: yes
bg: да

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: disabled
bg: деактивиран

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Comments
bg: Коментари

en: not verified
bg: непроверено

en: On
bg: Включи

en: error
bg: грешка

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Version
bg: Версия

en: view
bg: преглед

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Hourly
bg: На всеки час

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Test
bg: Тест

en: Password
bg: Парола

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Help text
bg: Помощен текст

en: Types
bg: Типове

en: Single
bg: Единичен

en: Multiple
bg: Множествен

en: none
bg: не

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Node ID
bg: Номер

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Add
bg: Добави

en: remove
bg: Премахване

en: View
bg: Прегледай

en: Format
bg: Формат

en: Path
bg: Път

en: Region
bg: Област на сайта

en: Display
bg: Дисплей

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: results
bg: Резултати

en: never
bg: никога

en: Notes
bg: Бележки

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: add
bg: добави

en: path
bg: Път

en: theme
bg: тема

en: Total
bg: Общо

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: type
bg: тип

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Continue
bg: Продължи

en: Email
bg: Е-поща

en: status
bg: състояние

en: Error
bg: Грешка

en: no
bg: не

en: Expanded
bg: Разгънато

en: All
bg: Всички

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Off
bg: Изключи

en: Host
bg: Хост

en: Selected
bg: Избрано

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Published
bg: Публикувано

en: Location
bg: Местоположение

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Click here
bg: Натиснете тук

en: active
bg: активен

en: configure
bg: конфигурирай

en: Details
bg: Детайли

en: State
bg: Статус

en: email
bg: Ел. поща

en: Send
bg: Изпрати

en: node
bg: възел

en: here
bg: Тук

en: Other
bg: Други

en: E
bg: И

en: W
bg: З

en: Online
bg: Онлайн

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Template
bg: Шаблон

en: Do not display
bg: Не се показва

en: Profile
bg: Профил

en: Process
bg: Обработване

en: Property
bg: Свойство

en: Port
bg: Порт

en: Pending
bg: В изчакване

en: Delete location
bg: Изтрий местоположение

en: message
bg: Съобщение

en: View user profile.
bg: Виж потребителския профил

en: Please enter some keywords.
bg: Моля, въведете дума/ думи

en: unlimited
bg: неограничен

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Topic
bg: Тема

en: Log out
bg: Излез

en: Server name
bg: Име на сървър

en: warning
bg: предупреждение

en: Results
bg: Резултати

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: details
bg: детайли

en: disable
bg: дезактивирай

en: test
bg: тест

en: ok
bg: ок

en: Factor
bg: Фактор

en: host
bg: хост

en: Abbreviation
bg: Съкращение
