The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.1-alpha2) - en to dz translation catalogue (96 entries)

en: list
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: enable
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Administer
dz: བདག་སྐྱོང་འཐབ་

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: page
dz: ཤོག་ལེབ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: not verified
dz: བདེན་སྦྱོར་མ་འབད་བས།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: view
dz: སྟོན།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Help text
dz: གྲོགས་རམ་ཚིག་ཡིག།

en: Types
dz: དབྱེ་བ་ཚུ།

en: Single
dz: རྐྱང་པ།

en: Multiple
dz: སྣ་མང་།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: path
dz: འགྲུལ་ལམ།

en: theme
dz: བརྗོད་དོན།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: status
dz: གནས་ཚད་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Expanded
dz: རྒྱ་འཕར་ཡོདཔ།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Selected
dz: སེལ་འཐུ་གྲུབ་ཡོདཔ།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Online
dz: གློག་ཐོག

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Do not display
dz: བཀྲམ་བཏོན་མ་འབད།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: View user profile.
dz: ལག་ལེན་པའི་  གསལ་སྡུད་དེ་སྟོན།

en: Please enter some keywords.
dz: གཙོ་ཚིག་ལ་ལོ་བཙུགས་གནང་།

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Topic
dz: གནད་དོན།

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: warning
dz: ཉེན་བརྡ།

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་

en: details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: SQL
dz: ཨེསི་ཀིའུ་ཨེལ་

en: disable
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Factor
dz: ཆ་རྐྱེན།

en: host
dz: ཧོསཊི།

en: Abbreviation
dz: སྡུད་ཚིག།
