The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.1-alpha2) - en to ga translation catalogue (35 entries)

en: list
ga: liosta

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Country
ga: Tír

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: View
ga: Féach ar

en: Total
ga: Iomlán

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: Logout
ga: Logáil amach

en: Full name
ga: Ainm iomlán

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Log out
ga: Logáil amach

en: warning
ga: rabhadh

en: Surname
ga: Sloinne

en: Postal Code
ga: Cód Poist
