The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.1-alpha2) - en to ne translation catalogue (102 entries)

en: list
ne: सूची

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Login successful
ne: सफलतापृर्वक लग-ईन भयो

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: delete
ne: हटाउनुस

en: size
ne: आकार

en: Status
ne: अवस्था

en: Administer
ne: व्यवस्थापक

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: yes
ne: हो

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: not verified
ne: रुजूगरिएको छैन

en: error
ne: त्रुटि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Version
ne: संस्करण

en: view
ne: दृश्य

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Types
ne: प्रकार

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: results
ne: परिणामहरू

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: type
ne: प्रकार

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: status
ne: स्थिति

en: Error
ne: त्रुटि

en: no
ne: हैन

en: All
ne: सबै

en: Host
ne: होस्ट

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: To
ne: लाई

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Location
ne: स्थान

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Warning
ne: चेतावनी

en: active
ne: सक्रिय

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Details
ne: विस्तृत

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: node
ne: नोड

en: Basic
ne: सामान्य

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस

en: Please enter some keywords.
ne: कृपया केहि खोजी शब्दहरू हाल्नुस

en: Topic
ne: विषय

en: Log out
ne: लगआउट

en: warning
ne: चेतावनी

en: details
ne: विस्तृत जानकारी

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्

en: Abbreviation
ne: संक्षिप्त
