The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.1-alpha2) - en to sl translation catalogue (134 entries)

en: list
sl: seznam

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: Login successful
sl: Prijava uspešna

en: Pages
sl: Strani

en: enabled
sl: omogočeno

en: weight
sl: teža

en: enable
sl: omogoči

en: context
sl: kontekst

en: delete
sl: izbriši

en: size
sl: velikost

en: value
sl: vrednost

en: Status
sl: Stanje

en: Administer
sl: Upravljaj

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: yes
sl: da

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Read more
sl: Preberite več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Comments
sl: Komentarji

en: not verified
sl: ni nepreverjeno

en: error
sl: napaka

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: Login
sl: Prijava

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Types
sl: Tipi

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Path
sl: Pot

en: Region
sl: Regija

en: Display
sl: Prikaz

en: results
sl: rezulati

en: never
sl: nikoli

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: theme
sl: tema

en: Unknown
sl: Neznan

en: n/a
sl: n/d

en: type
sl: tip

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: status
sl: stanje

en: Error
sl: Napaka

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: All
sl: Vsi

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Host
sl: Gostitelj

en: Selected
sl: Izbrano

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Published
sl: Objavljeno

en: Location
sl: Mesto

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Field name
sl: Ime polja

en: Warning
sl: Opozorilo

en: active
sl: aktiven

en: configure
sl: nastavi

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Details
sl: Podrobnosti

en: email
sl: e-naslov

en: Send
sl: Pošlji

en: node
sl: vozlišče

en: Method
sl: Metoda

en: Basic
sl: Osnovno

en: Online
sl: Stran je dosegljiva

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Position
sl: Položaj

en: Do not display
sl: Ne prikaži

en: Profile
sl: Profil

en: Logout
sl: Odjava

en: Port
sl: Vrata

en: Pending
sl: Čaka

en: normal
sl: normalna

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: Please enter some keywords.
sl: Prosim, vnesite nekaj ključnih besed.

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Topic
sl: Tematika

en: Log out
sl: Odjavi se

en: warning
sl: opozorilo

en: Results
sl: Rezultati

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: details
sl: podrobnosti

en: disable
sl: onemogoči

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Print
sl: Natisni

en: Factor
sl: Faktor

en: field
sl: polje

en: host
sl: gostitelj

en: Abbreviation
sl: Okrajšava
