The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Administer
af: Administreer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: error
af: fout

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: warning
af: waarskuwing
