The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Administer
fil: Mangasiwa

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: error
fil: mali

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag

en: status
fil: katayuan

en: warning
fil: babala
