The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Administer
ku: بەڕێوەبردن

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: status
ku: ڕەوش

en: warning
ku: ئاگاداری‌

en: ok
ku: باشە

en: field
ku: خانە
