The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: error
te: సమస్య

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: status
te: స్థితి

en: here
te: ఇక్కడ

en: warning
te: హెచ్చరిక

en: ok
te: సరే
