The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Administer
ur: انتظام

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: error
ur: نقص

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: warning
ur: انتباہ
