The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (223 entries)

en: list
lv: saraksts

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: Login successful
lv: Pieteikšanās veiksmīga

en: Pages
lv: Lapas

en: enabled
lv: iespējots

en: weight
lv: svars

en: enable
lv: ieslēgt

en: context
lv: konteksts

en: delete
lv: dzēst

en: size
lv: izmērs

en: value
lv: vērtība

en: Status
lv: Statuss

en: Administer
lv: Administrēt

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Item
lv: Ieraksts

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: yes
lv: jā

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: disabled
lv: atspējots

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Do nothing.
lv: Neko nedarīt.

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: page
lv: lapa

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Comments
lv: Komentāri

en: not verified
lv: nav pārbaudīts

en: On
lv: Aktīvs

en: error
lv: kļūda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Version
lv: Versija

en: Go
lv: Aiziet

en: view
lv: skatīt

en: all
lv: visi

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Hourly
lv: Ik stundu

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: None
lv: Nav

en: Scheme
lv: Shēma

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Error Message
lv: Kļūdas Ziņojums

en: Test
lv: Tests

en: Password
lv: Parole

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Types
lv: Veidi

en: Single
lv: Vienkāršs

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Relevancy
lv: Atbilstība

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Add
lv: Pievienot

en: remove
lv: izņemt

en: View
lv: Skatīt

en: Format
lv: Formāts

en: Path
lv: Ceļš

en: Region
lv: Reģions

en: Display
lv: Ekrāns

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: results
lv: rezultāti

en: never
lv: nekad

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: name
lv: vārds

en: add
lv: pievienot

en: path
lv: ceļš

en: theme
lv: tēma

en: Total
lv: Kopā

en: Unknown
lv: Nezināms

en: n/a
lv: n/p

en: type
lv: veids

en: Content type
lv: Satura veids

en: Continue
lv: Turpināt

en: Email
lv: E-pasts

en: status
lv: statuss

en: Error
lv: Kļūda

en: no
lv: nē

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: All
lv: Visi

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Host
lv: Serveris

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Published
lv: Publicēts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Fields
lv: Lauki

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: active
lv: aktīvs

en: configure
lv: konfigurēt

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Amount
lv: Summa

en: Current
lv: Pašreiz

en: State
lv: Stāvoklis

en: email
lv: epasts

en: Send
lv: Sūtīt

en: total
lv: kopā

en: node
lv: mezgls

en: Method
lv: Veids

en: here
lv: šeit

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Other
lv: Citi

en: Basic
lv: Pamata

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Online
lv: Tiešsaistē

en: Anonymous
lv: Viesis

en: description
lv: apraksts

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: before
lv: pirms

en: after
lv: pēc

en: Position
lv: Pozīcija

en: Do not display
lv: Nerādīt

en: Profile
lv: Profils

en: Process
lv: Apstrāde

en: fields
lv: lauki

en: Street
lv: Iela

en: Logout
lv: Iziet

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Port
lv: Ports

en: Pending
lv: Gaida

en: normal
lv: normāla

en: View user profile.
lv: Skatīt lietotāja profilu.

en: Please enter some keywords.
lv: Lūdzu ievadiet dažus atslēgas vārdus.

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Topic
lv: Tēma

en: Limit
lv: Limits

en: Query
lv: Vaicājums

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Log out
lv: Iziet

en: warning
lv: brīdinājumi

en: Results
lv: Rezultāti

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Formats
lv: Formāti

en: New
lv: Jauns

en: details
lv: detaļas

en: Oldest first
lv: Vecākais vispirms

en: Facets
lv: Faseti

en: disable
lv: izslēgt

en: Information
lv: Informācija

en: Import directory
lv: Importa direktorijs

en: Available
lv: Pieejams

en: ok
lv: labi

en: Sort
lv: Kārtot

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Print
lv: Drukāt

en: Factor
lv: Faktors

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: field
lv: lauks

en: Element
lv: Elements

en: Save order
lv: Saglabāt secību

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Initials
lv: Iniciāļi

en: Properties
lv: Īpašības

en: host
lv: mājvieta

en: Citation
lv: Atsauce

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: between
lv: intervālā starp

en: Reorder
lv: Pārkārtot

en: Maps
lv: Kartes
