The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: status
pa: ਹਾਲਤ

en: warning
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ

en: ok
pa: ਠੀਕ ਹੈ
