The eXtensible Catalog (XC) Drupal Toolkit (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Administer
ug: باشقۇرغۇچى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Add
ug: قوشۇش

en: status
ug: ھالىتى

en: here
ug: بۇ يەر

en: warning
ug: دىققەت
