eXtensible Catalog (XC) Installation Profile (7.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (676 entries)

en: list
uk: список

en: Home
uk: Головна

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Title
uk: Заголовок

en: Previous
uk: Попередній

en: Image !current of !total
uk: Зображення !current з !total

en: Next
uk: Наступний

en: Login successful
uk: Вхід вдалий

en: Show on every page except the listed pages.
uk: Показувати на всіх сторінках, окрім вказаних.

en: Show on only the listed pages.
uk: Показувати тільки на вказаних сторінках.

en: Pages
uk: Сторінки

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: enabled
uk: увімкнено

en: weight
uk: вага

en: enable
uk: увімкнути

en: context
uk: контекст

en: delete
uk: видалити

en: size
uk: розмір

en: value
uk: значення

en: Status
uk: Стан

en: Administer
uk: Адміністрування

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Матеріал

en: Value
uk: Значення

en: Username
uk: Ім’я користувача

en: Item
uk: Елемент

en: Development
uk: Розробка

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: yes
uk: так

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Send email
uk: Надіслати email

en: Actions
uk: Дії

en: disabled
uk: вимкнено

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Do nothing.
uk: Не робити нічого.

en: Read more
uk: Читати далі

en: page
uk: сторінка

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Comments
uk: Коментарі

en: not verified
uk: не перевірено

en: On
uk: Увімкнено

en: unknown
uk: невідомо

en: error
uk: помилка

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: Version
uk: Версія

en: Go
uk: Перехід

en: view
uk: переглянути

en: Overview
uk: Огляд

en: all
uk: все

en: Login
uk: Вхід

en: Advanced options
uk: Розширені налаштування

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Links
uk: Посилання

en: Search
uk: Пошук

en: Hourly
uk: Щогодини

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: None
uk: Немає

en: Scheme
uk: Схема

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: logo
uk: логотип

en: Error Message
uk: Повідомлення про помилку

en: Test
uk: Тест

en: Message
uk: Повідомлення

en: Password
uk: Пароль

en: Country
uk: Країна

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Help text
uk: Текст довідки

en: Types
uk: Типи

en: Single
uk: Єдиний

en: Multiple
uk: Декілька значень

en: none
uk: немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпорт

en: Export
uk: Експорт

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Default
uk: Базовий

en: Display a PDF version of this page.
uk: Показати Pdf-Версію цієї сторінки.

en: Small
uk: Малий

en: Sunday
uk: Неділя

en: Monday
uk: Понеділок

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Wednesday
uk: Середа

en: Thursday
uk: Четвер

en: Friday
uk: П'ятниця

en: Saturday
uk: Субота

en: Schedule
uk: Розклад

en: Add
uk: Додати

en: remove
uk: видалити

en: View
uk: Перегляд

en: Format
uk: Формат

en: URL
uk: URL-адреса

en: Path
uk: Шлях

en: Reviews
uk: Рецензування

en: Modules
uk: Модулі

en: Region
uk: Область

en: Display
uk: Відображення

en: Menu
uk: Меню

en: Advanced settings
uk: Додаткові налаштування

en: results
uk: результати

en: never
uk: ніколи

en: Notes
uk: Примітки

en: Remove item
uk: Вилучити елемент

en: Updated
uk: Оновлено

en: Text
uk: Текст

en: name
uk: ім'я

en: add
uk: додати

en: path
uk: шлях

en: theme
uk: тема

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Total
uk: Всього

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: Unknown
uk: Невідомо

en: n/a
uk: н/д

en: type
uk: тип

en: Content type
uk: Тип матеріалу

en: Continue
uk: Продовжити

en: Email
uk: Електронна пошта

en: status
uk: стан

en: Error
uk: Помилка

en: Options
uk: Набір параметрів

en: Contact
uk: Контакт

en: no
uk: ні

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Expanded
uk: Розгорнуте

en: Printer-friendly version
uk: Версія для друку

en: All
uk: Все

en: days
uk: дні(в)

en: Active
uk: Активний

en: Block
uk: Блок

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Off
uk: Вимкнено

en: Host
uk: Хост

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Selected
uk: Вибране

en: Hourly threshold
uk: Обмеження за часом

en: Your name
uk: Ваше ім'я

en: To
uk: Кому

en: From
uk: Відправник

en: Source URL
uk: Джерело

en: Published
uk: Опубліковано

en: Location
uk: Місце розташування

en: URL alias
uk: URL-синонім

en: Field name
uk: Назва поля

en: Fields
uk: Поля

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: Conditions
uk: Умови

en: Warning
uk: Попередження

en: active
uk: активне

en: configure
uk: налаштувати

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Allows the user to configure the lightbox2 settings
uk: Дозволити користувачам змінювати настроювання lightbox2

en: Lightbox filter
uk: Lightbox фільтр

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Details
uk: Подробиці

en: Amount
uk: Сума

en: Current
uk: Поточна

en: State
uk: Область

en: Terms
uk: Терміни

en: email
uk: електронна пошта

en: Send
uk: Надіслати

en: total
uk: загалом

en: Date Received
uk: Дата отримання

en: added
uk: додано

en: node
uk: матеріал

en: General
uk: Загальне

en: Method
uk: Спосіб

en: here
uk: тут

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Other
uk: Інше

en: Basic
uk: Основні

en: Logo URL
uk: URL емблеми

en: Location Type
uk: Тип місця розташування

en: Personal information
uk: Особисті дані

en: User login
uk: Вхід

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Destination
uk: Місце призначення

en: E
uk: Сх

en: W
uk: Зх

en: Online
uk: В мережі

en: Leaderboard
uk: Повний банер

en: Robots META tags
uk: META теґи для роботів

en: Add noindex
uk: Додати noindex

en: Add nofollow
uk: Додати nofollow

en: Add noarchive
uk: Додати noarchive

en: Anonymous
uk: Анонім

en: description
uk: опис

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Untitled
uk: Без назви

en: before
uk: перед

en: after
uk: після

en: Position
uk: Позиція

en: Send to
uk: Одержувач

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Template
uk: Шаблон

en: Do not display
uk: Не показувати

en: false
uk: хибність

en: true
uk: істина

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
uk: Показати, якщо даний PHP-код повертає <strong>TRUE</strong> (PHP-режим, тільки для експертів).

en: Profile
uk: Профіль

en: Process
uk: Обробити

en: Close
uk: Закрити

en: purge
uk: почистити

en: Custom stylesheet
uk: Власний файл стилів

en: fields
uk: поля

en: Search Results
uk: Результати пошуку

en: Property
uk: Властивість

en: Location name
uk: Назва місцезнаходження

en: Street
uk: Вулиця

en: Collapsed
uk: Згорнуте

en: Logout
uk: Вихід

en: Common settings
uk: Прості налаштування

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Created date
uk: Дата створення

en: Full name
uk: Повне ім'я

en: Share
uk: Спільні файли

en: Port
uk: Порт

en: create
uk: створення

en: Repository
uk: Сховище

en: Pending
uk: Очікування

en: Delete location
uk: Вилучити місце розташування

en: normal
uk: звичайно

en: Show
uk: Показати

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляху Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад, %blog для сторінки блоґу і %blog-* для будь-якого персонального блоґу. %front - головна сторінка.

en: install
uk: встановити

en: Printer-friendly
uk: Версія для друку

en: Display a printer-friendly version of this page.
uk: Вивести версію для друку цієї сторінки.

en: Printer-friendly page link
uk: Посилання 'версія для друку'

en: Send to printer
uk: Роздрукувати

en: Display source URL
uk: Показати URL джерела

en: Add current time/date to the source URL
uk: Додати поточну дату/час до URL джерела

en: Display the current date and time in the Source URL line.
uk: Показує поточну дату й час у рядку URL джерела.

en: Instruct robots to not follow outgoing links on printer-friendly pages.
uk: Вказати роботам не слідувати за зовнішніми посиланнями на сторінках із версіями для друку

en: Non-standard tag to instruct search engines to not show a "Cached" link for your printer-friendly pages. Recognized by Googlebot.
uk: Нестандартний теґ, що вказує пошуковим машинам не показувати посилання 'Cached' для сторінки з версіями для друку з цього сайту. Розпізнається роботом Googlebot.

en: message
uk: повідомлення

en: Default height
uk: Висота за замовчуванням

en: Default width
uk: Базова ширина

en: ignore
uk: ігнорувати

en: block administration
uk: адміністрування блоків

en: Allowed HTML tags
uk: Дозволені HTML-теґи

en: Due
uk: Очікуваний

en: View user profile.
uk: Переглянути профіль користувача.

en: Display all menu items
uk: Показувати всі пункти меню

en: Make default
uk: Зробити типовим

en: Please enter some keywords.
uk: Будь-ласка, введіть ключові слова.

en: Request new password
uk: Запит нового паролю

en: unlimited
uk: необмежено

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Deleted
uk: Видалено

en: Display name
uk: Назва

en: Languages
uk: Мови

en: Features
uk: Властивості

en: Feature
uk: Можливість

en: Topic
uk: Тема

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Query
uk: Запит

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Hour
uk: Година

en: Minute
uk: Хвилина

en: Text field
uk: Текстове поле

en: author
uk: автор

en: Entity
uk: Сутність

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Caption
uk: Підпис

en: Log out
uk: Вихід

en: Server name
uk: Назва сервера

en: Purge
uk: Очистити

en: Bookmark
uk: Закладка

en: Instructions
uk: Інструкції

en: Create new account
uk: Створення нового користувача

en: warning
uk: попередження

en: Site information
uk: Інформація про сайт

en: Results
uk: Результати

en: Style
uk: Стиль

en: Link style
uk: Стиль посилання

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Schema
uk: Схема

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Metadata
uk: Метадані

en: Availability
uk: Доступність

en: Last modified
uk: Востаннє змінено

en: Font color
uk: Колір шрифту

en: Schedules
uk: Розклади

en: Date created
uk: Дата створення

en: Date Due
uk: Дата платежу

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Documents
uk: Документи

en: Formats
uk: Формати

en: New
uk: Нові

en: details
uk: подробиці

en: Oldest first
uk: Старіші спочатку

en: Facets
uk: Грані

en: Facet
uk: Грань

en: Unpublished
uk: Неопубліковане

en: Locality
uk: Місто

en: Automatic
uk: Автоматично

en: hits
uk: відвідування

en: disable
uk: вимкнути

en: running
uk: запущено

en: Keyboard shortcuts
uk: Комбінації клавіш

en: Shortcuts
uk: Швидкі кнопки

en: User Id
uk: ID користувача

en: CSS Classes
uk: Класи CSS

en: Information
uk: Інформація

en: Plugins
uk: Плаґіни

en: Journals
uk: Журнали

en: Publisher
uk: Видавець

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано режим PHP, введіть PHP-код між %php. Пам'ятайте - виконання неправильного коду PHP може порушити роботу друпалівського сайту.

en: Every
uk: Кожен

en: Page width
uk: Ширина сторінки

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: Date Sent
uk: Дата відсилання

en: Surname
uk: Прізвище

en: press !x to close
uk: натисніть !x щоб закрити

en: Request
uk: Запит

en: test
uk: тест

en: Hide
uk: Приховати

en: Abstract
uk: Анотація

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: From name
uk: Ім'я відправника

en: <None>
uk: <Нічого>

en: Add server
uk: Додати сервер

en: Services
uk: Служби

en: jQuery Update
uk: Оновлення jQuery

en: Usage
uk: Використання

en: Available
uk: Доступно

en: inactive
uk: неактивне

en: Set
uk: Встановлення

en: Resize duration
uk: Тривалість зміни розміру

en: Overlay color
uk: Колір перекриття

en: Overlay opacity
uk: Прозорість перекриття

en: UI
uk: Інтерфейс

en: ok
uk: гаразд

en: ignored
uk: ігнорується

en: Given Name
uk: Ім'я

en: Lookup
uk: Пошук

en: Sort
uk: Сортувати

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: Layout settings
uk: Налаштування макету

en: Offset
uk: Зміщення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Print
uk: Друк

en: Your message
uk: Ваше повідомлення

en: Table of Contents
uk: Зміст

en: Text only
uk: Тільки текст

en: Containing any of the words
uk: Містить одне із слів

en: Containing the phrase
uk: Містить фразу

en: Containing none of the words
uk: Не містить жодного із слів

en: Factor
uk: Фактор

en: Login Block
uk: Блок входу

en: Font family
uk: Гарнітура

en: About
uk: Про модуль

en: Modify
uk: Змінити

en: Restore defaults
uk: Відновити типові

en: Use Javascript (requires browser support)
uk: Використовувати Javascript (вимагає підтримки браузера)

en: Choose the method used to open pages in a new window/tab.
uk: Виберіть метод, використовуваний для відкриття сторінок у новому вікні/вкладці.

en: Logo options
uk: Логотип - настроювання

en: Logo type
uk: Тип логотипа

en: None (Disabled)
uk: Відключене

en: Current theme's logo
uk: Поточної лого шаблону

en: User-specified
uk: Установлене користувачем

en: Select the type of logo to display on the printer-friendly version. In case of a user-specified location, insert the path or URL below.
uk: Виберіть тип логотипа для відображення у версії для друку. При необхідності, нижче вкажіть шлях або Url-Aдрес.

en: Upload logo
uk: Завантажити лого

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
uk: Якщо ви не маєте прямого доступу до серверу, для відвантаження вашого логотипу скористайтеся цим полем.

en: Footer options
uk: Налаштування нижнього колонтитулу

en: Site's footer
uk: Нижній колонтитул сайту

en: Select the type of footer to display on the printer-friendly version. In case of a user-specified footer, insert it below.
uk: Виберіть тип підвалу (сторінки) для відображення у версії для друку. При необхідності, нижче вкажіть шлях або Url-Адреса.

en: Web page options
uk: властивості Веб сторінки

en: Links area
uk: Область посилань

en: Content corner
uk: У куті вмісту

en: Advanced link options
uk: Розширені настроювання посилання

en: Icon only
uk: Тільки іконка

en: Icon and Text
uk: Піктограма і текст

en: Select the visual style of the link.
uk: Виберіть стиль відображення для посилання

en: Link visibility
uk: Видимість посилання

en: Link class
uk: Клас посилання

en: Show link in system (non-content) pages
uk: Показати посилання на системних сторінках

en: retrieved on %date
uk: отримане %date

en: Adds a printer-friendly version link to content and administrative pages.
uk: Додає посилання на сторінку для друку на сторінки адміністратора.

en: Web page
uk: Web сторінка

en: Printer-friendly Page settings are available under !link
uk: Настроювання сторінок для виводу на друк доступні в !link

en: Popup
uk: Спливний

en: Twitter
uk: Твітер

en: Errors
uk: Помилки

en: Keyboard Shortcuts
uk: Комбінації клавіш

en: Newest first
uk: Найновіші спочатку

en: field
uk: поле

en: M
uk: Мс

en: Namespace
uk: Простір назв

en: Element
uk: Елемент

en: Authentication method
uk: Метод автентифікації

en: prefix
uk: префікс

en: Main Content
uk: Основний вміст

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Портретне розташування

en: Preparation
uk: Підготовка

en: District
uk: Район

en: Override username theme
uk: Перевизначити тему користувача

en: Repositories
uk: Репозиторії

en: Save order
uk: Зберегти послідовність

en: Page !current of !total
uk: Сторінка !current з !total

en: Video !current of !total
uk: Відео !current з !total

en: Download Original
uk: Скачати оригінал

en: Use alternative layout
uk: Використовувати альтернативний шар

en: Open image page in new window
uk: Відкрити зображення в новім вікні

en: Image count text
uk: Текст кількості зображень

en: Page count text
uk: Текст кількості сторінок

en: Image resize settings
uk: Настроювання зміни розміру зображення

en: By default, when the image being displayed in the lightbox is larger than the browser window, it is resized to fit within the window and a zoom button is provided for users who wish to view the image in its original size.  Checking this box will disable this feature and all images will be displayed without any resizing.
uk: Базово, коли зображення відображене в lightbox більше чому вікно браузера, розмір буде змінений по розміру вікна й кнопка збільшення запропонує користувачеві побачити оригінал.

en: Enable login support
uk: Включити підтримку входу за допомогою Lightbox2

en: Enable contact form support
uk: Увімкнути підтримку контактної форми

en: Video settings
uk: Параметри відео

en: Enable video support
uk: Увімкнути підтримку відео

en: Path to FLV Player
uk: Шлях до FLV плеєра

en: Enable lightbox2 on specific pages
uk: Вмикати lightbox2 на певних сторінках

en: No grouping
uk: Без групування

en: Group by field name
uk: Групувати за назвою поля

en: Group by node id
uk: Групувати по ідентифікатору документа

en: Location of javscript
uk: Розташування javscript

en: Border size
uk: Розмір рамки

en: FLV player path doesn't exist.
uk: Шлях до FLV плеєру недоступний.

en: You must enter a duration between 0 and 10 seconds.
uk: Ви повинні вказати інтервал між 0 і 10 секундами.

en: Interval seconds
uk: Інтервал секунд

en: Automatically exit slideshow
uk: Автоматичний вихід зі слайд-шоу

en: Disable lightbox for gallery lists
uk: Відключити Lightbox для списку галерей

en: Flickr images
uk: Зображення Flickr

en: Gallery2 images
uk: Зображення Gallery2

en: Acidfree settings
uk: Настроювання Acidfree

en: Enable lightbox for Acidfree videos
uk: Увімкнути lightbox для Acidfree-відео

en: Enables Lightbox2 for Drupal
uk: Увімкнути Lightbox2 для Drupal

en: Lightbox slideshow filter
uk: Lightbox фільтр слайд-шоу

en: Lightbox iframe filter
uk: Lightbox iframe фільтр

en: Lightbox video filter
uk: Lightbox відео фільтр

en: Lightbox2 image
uk: Lightbox2 зображення

en: Displays image files in a popup lightbox.
uk: Показ зображення в спливаючім вікні.

en: Display type
uk: Тип відображення

en: Message subject
uk: Тема повідомлення

en: Initials
uk: Ініціали

en: Meta
uk: Мета

en: Run cron
uk: Запустити крон

en: Run updates
uk: Запуск оновлення

en: Enable developer modules
uk: Увімкнути модулі розробника

en: Disable developer modules
uk: Вимкнути модулі розробника

en: Current anonymous / authenticated users
uk: Поточні аноніми / авторизовані користувачі

en: Disabled these modules: !module-list.
uk: Вимкнено такі модулі: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
uk: Модулі dev не увімкнено.

en: Sharing
uk: Обмін

en: No link
uk: Без посилання

en: Edition
uk: Видання

en: permissions
uk: повноваження

en: Properties
uk: Властивості

en: Expand all
uk: Розгорнути всі

en: Collapse all
uk: Згорнути всі

en: host
uk: хост

en: Created by
uk: Створив

en: Citation
uk: Цитування

en: close
uk: закрити

en: location
uk: місце розташування

en: Expression
uk: Вираз

en: Organization Name
uk: Ім'я організації

en: Text settings
uk: Налаштування тексту

en: Operations:
uk: Дії:

en: Menu link ID
uk: ID посилання меню

en: Theme registry
uk: Реєстр теми

en: Node creation
uk: Створення матеріалу

en: List files
uk: Список файлів

en: Authentication type
uk: Тип автентифікації

en: PHP DOMDocument class
uk: Клас PHP DOMDocument

en: label
uk: мітка

en: Link in book hierarchy nodes
uk: Посилання на матеріали книжкової ієрархії

en: Current page only
uk: Тільки поточна сторінка

en: Saving these strings will disable their translation via Drupal's language system. Use the reset button to return them to the original state.
uk: Збереження цих рядків відключить їхній переклад через систему перекладів Drupal. Використовуйте кнопку скидання для повернення їх у вихідний стан.

en: Show link
uk: Показати посилання

en: Show link in individual comments
uk: Показати посилання на окремі коментарі

en: Send only the teaser
uk: Відправити тільки анонс

en: Enable teaser/full mode choice
uk: Увімкнути вибір анонс/повний уміст

en: If checked, the user will be able to choose between sending the full content or only the teaser at send time.
uk: Установкою прапорця користувач може вибирати між відправленням повного змісту й анонсом.

en: Message from sender
uk: Повідомлення від відправника

en: Thank you for spreading the word about !site.
uk: Дякуємо вам за поширення інформації про !site.

en: This message will be displayed after the user successfully submits the form.
uk: Це повідомлення буде показано після того, як користувач успішно підтвердить форму.

en: Enter multiple addresses separated by commas and/or different lines.
uk: Уведіть кілька адрес, розділивши їх комами та/або розташувавши кожний на окремому рядку.

en: Page to be sent
uk: Сторінка, яка буде відправлена

en: View page
uk: Переглянути сторінку

en: Clear form
uk: Очистити форму

en: Someone
uk: Хтось

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please reduce the number of recipients.
uk: Ви не можете відсилати більше %number повідомлень у годину. Будь ласка, зменшіть число одержувачів.

en: PDF generation tool
uk: Утиліта створення PDF

en: PDF version link
uk: Посилання на Pdf-Версію

en: Same browser window
uk: У тому ж вікні браузера

en: Paper size
uk: Розмір аркуша

en: Page orientation
uk: Орієнтація сторінки

en: (TCPDF only) Set the font family to be used. Examples: %examples.
uk: (Тільки TCPDF) Виберіть необхідне сімейство шрифтів. Приклади: %examples.

en: (TCPDF only) Set the font size to be used for normal text. This is the base value for the scaling applied to other text styles.
uk: (Тільки TCPDF) Установити розмір шрифту, який буде використовуватися для нормального тексту. Це основне значення буде застосовуватися при масштабуванні інших текстів.

en: No PDF tool selected
uk: Не вибрано PDF інструменту

en: Font size must be at least 1.
uk: Мінімальний розмір шрифту рівний 1.

en: PDF version
uk: PDF версія

en: Text used in the link to the PDF version.
uk: Текст посилання на Pdf-Версію.

en: Page !n of !total
uk: Сторінка !n з !total

en: Adds the capability to export pages as PDF.
uk: Додавання можливості вивантаження сторінки в PDF.

en: Secondary
uk: Додаткові

en: post
uk: допис

en: Recurrence
uk: Повторення

en: Day of week
uk: День тижня

en: Add Schedule
uk: Додати розклад

en: Not Available
uk: Не доступний

en: Abbreviation
uk: Скорочення

en: between
uk: між

en: Provide custom text or link.
uk: Введення власного тексту або посилання.

en: Adjust top margin
uk: Коректувати верхній відступ

en: Keep menu at top of page
uk: Прикріпити меню до верху сторінки

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
uk: Якщо Сервісний модуль був установлений із цією метою, він може бути безпечно відключений і вилучений.

en: Move local tasks into menu
uk: Перенести локальні завдання в меню

en: Administration menu settings
uk: Налаштування меню адміністрування

en: Parent link ID
uk: ID батьківського посилання

en: Display additional data for each menu item
uk: Показати додаткові дані для кожного пункту меню

en: Display the selected items next to each menu item link.
uk: Показати обрані елементи поруч із кожним посиланням пункту меню.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
uk: Якщо включене, усі пункти меню відобразяться незалежно від дозволів сайту. <em>Примітка: не включати на робітнику сайті</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
uk: Увімкнено такі модулі: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
uk: Модуль Administration menu (меню адміністрування) створює розкривне меню, в якому за одне або два клацання можна відкрити більшість сторінок адміністративних завдань та решту загальних посилань (для користувачів з відповідними правами). Нижче ви можете налаштувати вигляд цього меню.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
uk: Модуль Administration menu (меню адміністрування) створює розкривне меню, в якому за одне або два клацання можна відкрити більшість сторінок адміністративних завдань та решту загальних посилань (для користувачів з відповідними правами). Меню адміністрування також показує кількість гостей та зареєстрованих користувачів, і надає можливість модулям додати свої пункти меню. Інтеграція в меню змінюється від модуля до модуля; наприклад, модуль <a href="@drupal">Devel</a>, створюваний на пожертви, досить продуктивно використовує модуль Administration menu надаючи швидкий доступ до своїх інструментів розробника.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
uk: <a href="@settings">Сторінка налаштувань</a> меню адміністрування дозволяє налаштувати деякі моменти поведінки та вигляду меню. Оскільки вигляд меню залежить від теми сайту, більш суттєві зміни вимагають коригування теми сайту та файлів CSS. За додатковою інформацією щодо теми та налаштувань CSS звертайтеся до файла README.txt модуля Advanced.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
uk: Пункти меню, відображувані в меню адміністрування, залежать від фактичних повноважень користувача. По-перше, меню адміністрування відображуване лише користувачам, у ролі яких є повноваження <em>Доступ до меню адміністрування</em> (модуль admin_menu ). По-друге, користувач, щоб бачити адміністративні посилання, має бути членом ролі з повноваженням<em>Доступ до сторінок адміністрування</em> (модуль system). І, по-третє, відображуваними будуть лише зараз дозволені посилання; наприклад, якщо користувач не є членом ролі з повноваженнями <em>Адміністрування повноважень</em> (модуль user) та <em>Адміністрування користувачів</em> (модуль user), пункт меню<em>Керування користувачами</em> відображатися не буде.

en: Administration menu
uk: Адміністративне меню

en: Adjust administration menu settings.
uk: Налаштувати адміністративне меню

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
uk: Забезпечує спливаюче меню для більшості адміністративних завдань і інших загальних адресатів (користувачам з належними дозволами).

en: Shipping Address
uk: Адреса отримувача

en: Due Date
uk: Очікувана дата

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Reorder
uk: Перевпорядкувати

en: Work
uk: Робота

en: Maps
uk: Карти

en: Item ID
uk: ID елементу

en: Director
uk: Режисер

en: keyword
uk: ключове слово

en: Contents
uk: Вміст

en: Minimum word length
uk: Мінімальна довжина слова

en: @project issue queue
uk: @project черга помилок

en: Flush all caches
uk: Очистити весь кеш

en: Developer modules to keep enabled
uk: Тримати включеними dev модулі

en: Field suffix
uk: Суфікс поля

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Hello <strong>@username</strong>
uk: Привіт <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
uk: Показати комбінації клавіш

en: Administration menu Toolbar style
uk: Стиль Панелі інструментів Меню Адміністрування

en: A better Toolbar.
uk: Краща панель інструментів.

en: No minimum
uk: Без мінімуму

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Delete content
uk: Видалити матеріал

en: Page Layout
uk: Формат сторінки

en: My Account
uk: Мій рахунок

en: [none]
uk: [нічого]

en: display
uk: дисплей

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: Use JavaScript
uk: Використовувати JavaScript

en: Rewrite on specific pages
uk: Переписувати на певних сторінках

en: Date Available
uk: Дата доступності

en: Location Name
uk: Назва місця

en: Shipping Information
uk: Інформація для доставки

en: Processed @current out of @total
uk: Оброблено @current з @total

en: suffix
uk: суфікс

en: Sender name
uk: Ім’я відправника

en: Sender email
uk: Електронна пошта відправника

en: Previous Image
uk: Попереднє зображення

en: Next Image
uk: Наступне зображення

en: Big
uk: Великий

en: Comments:
uk: Коментарі:

en: stopped
uk: зупинений

en: Deauthorize
uk: Деавторизувати

en: Hold
uk: Утримувати

en: Menu Bar
uk: Панель меню

en: Editing
uk: Редагування

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Trigger field
uk: Поле перемикача

en: artist
uk: виконавець

en: composer
uk: композитор

en: performer
uk: виконавець

en: translator
uk: перекладач

en: File not found
uk: Файл не знайдено

en: Class registry
uk: Реєстр класів

en: Left Arrow
uk: Стрілка вліво

en: Right Arrow
uk: Стрілка вправо

en: Pause Slideshow
uk: Зупинити показ

en: port
uk: порт

en: Aside
uk: Ззовні

en: Secondary navigation
uk: Другорядна навіґація

en: Shifts the site output down by approximately 20 pixels from the top of the viewport. If disabled, absolute- or fixed-positioned page elements may be covered by the administration menu.
uk: Зсув сторінки сайту вниз приблизно на 20 пікселів від верхньої межі вікна перегляду. Якщо вимкнуто, елементи сторінки з абсолютним або фіксованим позіціонуванням можуть бути перекриті адміністративним меню.

en: Displays the administration menu always at the top of the browser viewport (even when scrolling the page).
uk: Завжди відображати адміністративне меню у верхній частині вікна перегляду (навіть при прокручуванні сторінки)

en: In some browsers, this setting may result in a malformed page, an invisible cursor, non-selectable elements in forms, or other issues.
uk: В деяких браузерах це налаштування може привести до спотворення сторінки, зникнення курсору, появі недоступних елементів у формах тощо.

en: Collapse module groups on the <a href="!modules-url">%modules</a> page
uk: Згортати групи модулів на сторінці <a href="!modules-url">%modules</a>

en: Collapse module groups on the <a href="@permissions-url">%permissions</a> page
uk: Згортати групи модулів на сторінці <a href="@permissions-url">%permissions</a>

en: Moves the tabs on all pages into the administration menu. Only possible for themes using the CSS classes <code>tabs primary</code> and <code>tabs secondary</code>.
uk: Всі вкладки на сторінках переносяться в меню адміністрування. Можливо лише для тем оформлення, в яких використані CSS-класи <code>tabs primary</code> та <code>tabs secondary</code>.

en: The selected modules will not be disabled when the link %disable-developer-modules below the icon in the menu is invoked.
uk: Вибрані модулі не будуть відключені при виборі посилання %disable-developer-modules під іконкою в меню.

en: Access administration menu
uk: Доступ до меню адміністрування

en: Display the administration menu at the top of each page.
uk: Показувати меню адміністрування в верхній частині кожної сторінки.

en: Flush caches
uk: Очищення кешів

en: Access links to flush caches in the administration menu.
uk: Доступ до посилань, що скидають кеші, в меню адміністрування.

en: Display Drupal links
uk: Відображення посилань Друпалу

en: Provide Drupal.org links in the administration menu.
uk: Додати в меню адміністрування посилання на Drupal.org.

en: Administration tools.
uk: Інструменти адміністрування.

en: Rebuild system links
uk: Перебудувати системні зв'язки

en: System links derived from menu router paths have been rebuilt.
uk: Системні посилання, отримані з меню шляхів маршрутизації перебудовано.

en: Administration Development tools
uk: Адміністрування інструментів розробника

en: Administration and debugging functionality for developers and site builders.
uk: Адміністрування і функціонал налагодження для розробників та веб-майстрів.

en: jQuery compression level
uk: Рівень стиснення jQuery

en: Production (minified)
uk: Робочий (стиснений)

en: Development (uncompressed)
uk: Для розробників (без стиснення)

en: jQuery %jquery and jQuery UI %ui
uk: jQuery %jquery та jQuery UI %ui

en: Stop process
uk: Зупинити процес

en: multiple
uk: декілька

en: Remove bookmark
uk: Вилучити закладку

en: Print version
uk: Вивести номер версії

en: jQuery and jQuery UI CDN
uk: jQuery та jQuery UI CDN

en: Use jQuery and jQuery UI from a CDN. If the CDN is not available the local version of jQuery and jQuery UI will be used.
uk: Використовувати jQuery та jQuery UI з CDN. Якщо CDN не доступне, будуть використані локальні версії jQuery and jQuery UI.

en: jQuery Version
uk: Версія jQuery

en: Manifestation
uk: Прояв

en: Third party settings
uk: Сторонні налаштування

en: Update jQuery and jQuery UI to a more recent version.
uk: Оновлює jQuery та jQuery UI до актуальної версії.

en: Cache menu in client-side browser
uk: Кешувати меню в браузері клієнта

en: !title cache cleared.
uk: !title кеш очищено.

en: CSS and JavaScript
uk: CSS та JavaScript

en: Page and else
uk: Сторінка та решта

en: Update data
uk: Оновити дані

en: Also allow !name role to !permission?
uk: Також надати ролі !name повноваження !permission?

en: Enabled components
uk: Увімкнені компоненти

en: Configure how <a href="@jquery">jQuery</a> behaves on the site. Select which jQuery version, the compression level and whether or not to use a CDN.
uk: Зконфігуруйте поведінку <a href="@jquery">jQuery</a> на сайті. Оберіть версію jQuery, рівень стиснення і необхідність використання CDN.

en: jQuery update
uk: Оновлення jQuery

en: Configure settings related to the jQuery upgrade, the library path and compression.
uk: Конфігурує налаштування, пов’язані с оновленням jQuery, шляхом бібліотеки та стисненням.

en: Use Reply-To header
uk: Використовувати зворотню адресу

en: not running
uk: не виконується

en: Fatal error
uk: Критична помилка

en: Icon menu
uk: Меню іконок

en: Search bar
uk: Пошукова панель

en: User counts
uk: Лічильники користувачів

en: Account links
uk: Посилання облікового запису

en: System tweaks
uk: Системні коригування
