eXtensible Catalog (XC) Installation Profile (7.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (200 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Title
oc: Títol

en: Next
oc: Seguent

en: Show on every page except the listed pages.
oc: Afichar lo blòt sus totas las paginas a l'excepcion de las que son listadas.

en: Show on only the listed pages.
oc: Afichar lo blòt solament sus las paginas listadas.

en: Pages
oc: Paginas

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Reset to defaults
oc: Restablir per defaut

en: enable
oc: activar

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Administer
oc: Administrar

en: Suffix
oc: Sufix

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Operacions

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Development
oc: Desvolopament

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: yes
oc: òc

en: List
oc: Far la lista

en: Subject
oc: Subjècte

en: Actions
oc: Accions

en: disabled
oc: desactivat

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Read more
oc: Ne saber mai

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Administration
oc: Administracion

en: Comments
oc: Comentaris

en: not verified
oc: pas verificat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Home page
oc: Pagina d'acuèlh

en: view
oc: veire

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recèrca

en: Daily
oc: Cada jorn

en: Weekly
oc: Cada setmana

en: None
oc: Cap

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Test
oc: Prova

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Help text
oc: Tèxte d'ajuda

en: Types
oc: Tipes

en: Single
oc: Simpla

en: Multiple
oc: Multipla

en: none
oc: pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Node ID
oc: Identificant de nosèl

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Small
oc: Pichon

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Add
oc: Afegeix

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: Modules
oc: Moduls

en: Display
oc: Mòstra

en: Menu
oc: Menú

en: Advanced settings
oc: Configuracion avançada

en: results
oc: resultats

en: never
oc: pas jamai

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Text
oc: Tèxte

en: path
oc: camin

en: theme
oc: tema

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Advanced search
oc: Recèrca avançada

en: Unknown
oc: Desconegut

en: n/a
oc: nd

en: type
oc: tipe

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Continue
oc: Contunhar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: status
oc: estatut

en: Options
oc: Opcions

en: Contact
oc: Contacte

en: no
oc: non

en: Expanded
oc: Desplegat

en: Printer-friendly version
oc: Version imprimibla

en: All
oc: Totes / Totas

en: Active
oc: Actiu

en: Block
oc: Blòt

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Host
oc: Òste

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Recipients
oc: Destinataris

en: Selected
oc: Seleccionat

en: Hourly threshold
oc: Sulhet orari

en: Your name
oc: Vòstre nom

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Published
oc: Publicat

en: Location
oc: Emplaçament

en: URL alias
oc: Aliàs d'URL

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Fields
oc: Camps

en: Warning
oc: Avertiment

en: active
oc: actiu

en: configure
oc: configurar

en: Performance
oc: Performància

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Details
oc: Detalhs

en: Send
oc: Mandadís

en: Method
oc: Mètode

en: Other
oc: Autre

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Online
oc: En linha

en: Anonymous
oc: Anonime

en: description
oc: descripcion

en: Do not display
oc: Afichar pas

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
oc: Afichar se lo còde PHP seguent retorna <code>TRUE</code> (mòde PHP, expèrts solament).

en: Profile
oc: Perfil

en: Street
oc: Carrièra

en: Logout
oc: Sortir

en: Sort by
oc: Triar per

en: Port
oc: Pòrt

en: Show
oc: Afichar

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Picatz una pagina per linha jos la forma de camins Drupal. Lo caractèr « * » es un passapertot. Picatz per exemple %blog per la pagina dels blogs e %blog-wildcard per cada blog personal. %front es la pagina d'acuèlh.

en: Default height
oc: Nautor per defaut

en: Default width
oc: Largor per defaut

en: Allowed HTML tags
oc: Balisas HTML autorizadas

en: View user profile.
oc: Veire lo perfil d'utilizaire.

en: Please enter some keywords.
oc: Entratz de mots claus.

en: Request new password
oc: Demandar un senhal novèl

en: Deleted
oc: Suprimit

en: Languages
oc: Lengas

en: Topic
oc: Subjècte

en: Font size
oc: Talha de la poliça

en: Hour
oc: Ora

en: Minute
oc: Minuta

en: Text field
oc: Camp tèxte

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl

en: Site information
oc: Informacions

en: Results
oc: Resultats

en: Date created
oc: Data creada

en: details
oc: detalhs

en: disable
oc: desactivar

en: Shortcuts
oc: Acorchis

en: Information
oc: Informacion

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
oc: Se lo mòde PHP es seleccionat, picatz lo còde PHP entre %php. Notatz que l'execucion de còde PHP incorrècte pòt blocar completament vòstre site Drupal.

en: Permalink
oc: Ligam permanent

en: Hide
oc: Amagar

en: Postal Code
oc: Còde Postal

en: ok
oc: d'acòrdi

en: Machine name
oc: Nom maquina

en: Print
oc: Impression

en: Containing any of the words
oc: Que conten al mens un dels mots

en: Containing the phrase
oc: Que conten la frasa

en: Containing none of the words
oc: Que conten pas cap dels mots

en: About
oc: A prepaus

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
oc: S'avètz pas un acorchi als fichièrs sul servidor, utilizatz aqueste camp per cargar vòstre lògo.

en: field
oc: camp

en: Save order
oc: Desa l'ordre

en: Run cron
oc: Aviar lo tractament regular (cron)

en: host
oc: nom de domeni

en: Citation
oc: Citacion

en: PHP DOMDocument class
oc: Classa PHP DOMDocument

en: Abbreviation
oc: Abrevacion

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Hello <strong>@username</strong>
oc: Adissiatz <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
oc: Afichar los acorchis

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Highlighted
oc: Destacat

en: Sidebar second
oc: Segona barra lateral
