eXtensible Catalog (XC) Installation Profile (7.x-1.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (324 entries)

en: list
lv: saraksts

en: Home
lv: Sākums

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Virsraksts

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Image !current of !total
lv: Foto !current no !total

en: Next
lv: Tālāk

en: Login successful
lv: Pieteikšanās veiksmīga

en: Show on every page except the listed pages.
lv: Rādīt visās lapās izņemot uzskaitītās.

en: Show on only the listed pages.
lv: Rādīt tikai uzskaitītās lapas.

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: enabled
lv: ieslēgts

en: weight
lv: svars

en: enable
lv: ieslēgt

en: context
lv: konteksts

en: delete
lv: dzēst

en: size
lv: izmērs

en: value
lv: vērtība

en: Status
lv: Statuss

en: Administer
lv: Administrēt

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Item
lv: Ieraksts

en: Development
lv: Izstrāde

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: yes
lv: jā

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Send email
lv: Sūtīt e-pastu

en: Actions
lv: Darbības

en: disabled
lv: izslēgts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Do nothing.
lv: Neko nedarīt.

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: page
lv: lapa

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Comments
lv: Komentāri

en: not verified
lv: nav pārbaudīts

en: On
lv: Aktīvs

en: error
lv: kļūda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Home page
lv: Mājaslapa

en: Version
lv: Versija

en: Go
lv: Aiziet

en: view
lv: skatīt

en: Overview
lv: Pārskats

en: all
lv: visi

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Advanced options
lv: Papildus iestatījumi

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Date
lv: Datums

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: Hourly
lv: Ik stundu

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: reizi nedēļā

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Test
lv: Tests

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Types
lv: Tipi

en: Single
lv: Vienkāršs

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: General settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Small
lv: Mazs

en: Relevancy
lv: Atbilstība

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Add
lv: Pievienot

en: remove
lv: izņemt

en: View
lv: Skats

en: Format
lv: Formāts

en: Path
lv: Ceļš

en: Modules
lv: Moduļi

en: Region
lv: Reģions

en: Display
lv: Ekrāns

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: results
lv: rezultāti

en: never
lv: nekad

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: name
lv: vārds

en: add
lv: pievienot

en: path
lv: ceļš

en: theme
lv: tēma

en: Keywords
lv: Atslēgas vārdi

en: Total
lv: Kopā

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: Unknown
lv: Nezināms

en: n/a
lv: n/p

en: type
lv: veids

en: Content type
lv: Satura veids

en: Continue
lv: Turpināt

en: Email
lv: E-pasts

en: status
lv: statuss

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Opcijas

en: Contact
lv: Kontakti

en: no
lv: nē

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Printer-friendly version
lv: Versija drukāšanai

en: All
lv: Visi

en: days
lv: dienas

en: Active
lv: Aktīvs

en: Block
lv: Bloks

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Off
lv: Izslēgts

en: Host
lv: Mājvieta

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Hourly threshold
lv: Stundas limits

en: Your name
lv: Vārds

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Source URL
lv: Avota URL

en: Published
lv: Publicēts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Fields
lv: Lauki

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: active
lv: aktīvs

en: configure
lv: konfigurēt

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Allows the user to configure the lightbox2 settings
lv: Ļauj lietotājam konfigurēt lightbox2 iestatījumus.

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Details
lv: Detaļas

en: Amount
lv: Summa

en: Current
lv: Pašreiz

en: State
lv: Stāvoklis

en: email
lv: epasts

en: Send
lv: Sūtīt

en: total
lv: kopā

en: node
lv: mezgls

en: General
lv: Galvenie

en: Method
lv: Veids

en: here
lv: šeit

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Other
lv: Cits

en: Basic
lv: Pamata

en: Your email
lv: Jūsu epasts

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Online
lv: Tiešsaistē

en: Robots META tags
lv: META tagi robotiem

en: Anonymous
lv: Viesis

en: description
lv: apraksts

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: before
lv: pirms

en: after
lv: pēc

en: Position
lv: Pozīcija

en: Do not display
lv: Nerādīt

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lv: Rādīt, ja sekojošs PHP kods atgriež vērtibu <code>TRUE</code> (PHP-režīms, tikai ekspertiem).

en: Profile
lv: Profils

en: Process
lv: Apstrāde

en: Close
lv: Aizvērt

en: fields
lv: lauki

en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Street
lv: Iela

en: Logout
lv: Iziet

en: Common settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Port
lv: Ports

en: Pending
lv: Gaida

en: normal
lv: normāla

en: Show
lv: Rādīt

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Printer-friendly
lv: Drukas formāts

en: Display a printer-friendly version of this page.
lv: Parādīt drukājamu šīs lapas versiju.

en: Send to printer
lv: Drukāt

en: Display source URL
lv: Parādīt avota URL

en: Default height
lv: Noklusējuma augstums

en: Default width
lv: Noklusējuma platums

en: Allowed HTML tags
lv: Atļautie HTML tagi

en: View user profile.
lv: Skatīt lietotāja profilu.

en: Display all menu items
lv: Attēlot visus izvēlnes elementus

en: Please enter some keywords.
lv: Lūdzu ievadiet dažus atslēgas vārdus.

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Languages
lv: Valodas

en: Topic
lv: Tēma

en: Query
lv: Vaicājums

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: author
lv: autors

en: Caption
lv: Paraksts

en: Log out
lv: Atslēgties

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: warning
lv: brīdinājumi

en: Site information
lv: Vietnes informācija

en: Results
lv: Rezultāti

en: Style
lv: Stils

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Formats
lv: Formāti

en: details
lv: detaļas

en: Oldest first
lv: Vecākais vispirms

en: Facets
lv: Faseti

en: disable
lv: izslēgt

en: Shortcuts
lv: Saīsnes

en: Information
lv: Informācija

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lv: Ja PHP-režīms ir uzstādīts, ievadiet PHP kodu starp %php. Ņemiet vērā, ka nekorekta  PHP-koda izpilde var sagraut Jūsu Drupal vietni.

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Import directory
lv: Importa direktorijs

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Available
lv: Pieejams

en: ok
lv: labi

en: Sort
lv: Kārtot

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Print
lv: Drukāt

en: Your message
lv: Jūsu ziņa

en: Text only
lv: Tikai teksts

en: Containing any of the words
lv: Satur jebkurus no vārdiem

en: Containing the phrase
lv: Satur frāzi

en: Containing none of the words
lv: Nestur nevienu no vārdiem

en: Factor
lv: Faktors

en: About
lv: Par

en: None (Disabled)
lv: Neviens (Izslēgts)

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
lv: Ja Jums nav tiešas pieejas servera datņu sistēmai, izmantojiet šo lauku, lai augšupielādētu Jūsu logo.

en: Icon only
lv: Tikai ikona

en: Icon and Text
lv: Ikona un teksts

en: Link visibility
lv: Saites redzamība

en: Link class
lv: Saites klase

en: Published on %site_name
lv: Publicēts %site_name

en: retrieved on %date
lv: Izgūts %date

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: field
lv: lauks

en: Save order
lv: Saglabāt secību

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Message subject
lv: Vēstules temats

en: Initials
lv: Iniciāļi

en: Run cron
lv: Laist cronu

en: Run updates
lv: Lietot atjauninājumus

en: Enable developer modules
lv: Iespējot izstrādātāju moduļus

en: Disable developer modules
lv: Atspējot iztstrādātāju moduļus

en: Sharing
lv: Koplietošana

en: No link
lv: Nav saites

en: host
lv: mājvieta

en: Citation
lv: Atsauce

en: This message will be displayed after the user successfully submits the form.
lv: Šis ziņojums parādīsies pēc formas nosūtīšanas.

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: between
lv: intervālā starp

en: Reorder
lv: Pārkārtot

en: Maps
lv: Kartes

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Hello <strong>@username</strong>
lv: Sveiki <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
lv: Parādīt saīsnes

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla
