eXtensible Catalog (XC) Installation Profile (7.x-1.0-alpha6) - en to mk translation catalogue (40 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Administer
mk: Администрација

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: yes
mk: да

en: List
mk: Листа

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Help
mk: Помош

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: Add
mk: Додај

en: Modules
mk: Модули

en: path
mk: патека

en: Contact
mk: Контакт

en: Active
mk: Активно

en: Location
mk: Локација

en: Performance
mk: Перформанси

en: Details
mk: Детали

en: node
mk: јазол

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: Request new password
mk: Барање нова лозинка

en: Log out
mk: Одјави ме

en: Create new account
mk: Креирање нова сметка

en: Site information
mk: Информации за веб-локацијата

en: Run cron
mk: Извршување на cron

en: Hello <strong>@username</strong>
mk: Здраво <strong>@username</strong>
