eXtensible Catalog (XC) Installation Profile (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (351 entries)

en: list
et: nimekiri

en: Home
et: Avaleht

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Image !current of !total
et: Pilt !current / !total

en: Next
et: Järgmine

en: Login successful
et: Sisselogimine õnnestus

en: Show on every page except the listed pages.
et: Näita kõigil lehtedel, välja arvatud nimetatutel.

en: Show on only the listed pages.
et: Näita ainult nimetatud lehekülgedel.

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: enabled
et: lubatud

en: weight
et: kaal

en: enable
et: luba

en: context
et: kontekst

en: delete
et: kustuta

en: size
et: suurus

en: value
et: väärtus

en: Status
et: Olek

en: Administer
et: Haldus

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Item
et: Kirje

en: Development
et: Arendus

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: yes
et: jah

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Send email
et: Saada kiri

en: Actions
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Do nothing.
et: Ära tee midagi.

en: Read more
et: Loe edasi

en: page
et: leht

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Item Description
et: Toote kirjeldus

en: not verified
et: verifitseerimata

en: On
et: Sees

en: unknown
et: tundmatu

en: Requested
et: Päritud

en: error
et: veateade

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Home page
et: Avaleht

en: Version
et: Versioon

en: Go
et: Mine

en: view
et: näita

en: Overview
et: Ülevaade

en: all
et: kõik

en: Login
et: Sisselogimine

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Links
et: Lingid

en: Search
et: Otsing

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Error Message
et: Veateade

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Help text
et: Abitekst

en: Types
et: Tüübid

en: Single
et: Üksik

en: Multiple
et: Mitu

en: none
et: puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Display a PDF version of this page.
et: Näita sellest lehest PDF-versiooni.

en: Small
et: Väike

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Schedule
et: Ajasta

en: Add
et: Lisa

en: remove
et: eemalda

en: View
et: Kuva

en: Format
et: Vorming

en: Path
et: Tee

en: Modules
et: Moodulid

en: Region
et: Regioon

en: Display
et: Kuva

en: Menu
et: Menüü

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: results
et: tulemust

en: never
et: mitte kunagi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: name
et: nimi

en: add
et: lisa

en: path
et: asukoht

en: theme
et: kujundus

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Total
et: Kokku

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: Unknown
et: Tundmatu

en: n/a
et: puudub

en: type
et: tüüp

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Continue
et: Jätka

en: Email
et: E-kiri

en: status
et: olek

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Contact
et: Kontakt

en: no
et: ei

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Printer-friendly version
et: Prindi

en: All
et: Kõik

en: days
et: päeva

en: Active
et: Aktiivne

en: Block
et: Plokk

en: Not found
et: Ei leitud

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Recipients
et: Saajad

en: Selected
et: Valitud

en: Hourly threshold
et: Tunnine lävi

en: Your name
et: Sinu nimi

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Published
et: Avaldatud

en: Location
et: Asukoht

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Fields
et: Väljad

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Conditions
et: Tingimused

en: Warning
et: Hoiatus

en: active
et: aktiivne

en: configure
et: seadista

en: Nodes
et: Postitused

en: Performance
et: Jõudlus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Details
et: Üksikasjad

en: Amount
et: Kogus

en: Current
et: Praegune

en: State
et: Olek

en: Terms
et: Terminid

en: Send
et: Saada

en: node
et: postitus

en: General
et: Üldine

en: Method
et: Meetod

en: here
et: siin

en: End
et: Lõpp

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Other
et: Muu

en: Basic
et: Lihtne

en: User login
et: Sisenemine

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Online
et: Võrgus

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Position
et: Asukoht

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Template
et: Mall

en: Do not display
et: Ei näidata

en: false
et: vale

en: true
et: õige

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
et: Näita, kui järgnev PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (PHP režiim, ainult ekspertidele).

en: Profile
et: Profiil

en: Close
et: Sulge

en: fields
et: väljad

en: Location name
et: Asukoha nimetus

en: Street
et: Tänav

en: Collapsed
et: Suletud

en: Logout
et: Logi välja

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Full name
et: Täisnimi

en: Share
et: Jaga

en: Pending
et: Ootel

en: normal
et: tavaline

en: Show
et: Näita

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.

en: Display a printer-friendly version of this page.
et: Näita sellest lehest printerisõbralikku versiooni.

en: Allowed HTML tags
et: Lubatud HTML-märgendid

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: Display all menu items
et: Kuva kõiki menüüelemente

en: Please enter some keywords.
et: Sisesta mõni märksõna.

en: Request new password
et: Soovin uut parooli

en: unlimited
et: piiramata

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Languages
et: Keeled

en: Features
et: Omadused

en: Topic
et: Teema

en: Query
et: Päring

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Text field
et: Tekstiväli

en: author
et: autor

en: Log out
et: Logi välja

en: Create new account
et: Registreeru

en: warning
et: hoiatus

en: Site information
et: Veebisaidi andmed

en: Results
et: Tulemused

en: Style
et: Stiil

en: Schema
et: Skeem

en: Permissions
et: Õigused

en: Availability
et: Saadavus

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: Schedules
et: Plaanilised

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Authentication
et: Autentimine

en: Formats
et: Vormingud

en: New
et: Uus

en: details
et: üksikasjad

en: Oldest first
et: Vanemad esimesena

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: disable
et: keela

en: Shortcuts
et: Otseteed

en: User Id
et: Kasutaja ID

en: Information
et: Andmed

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
et: Valides PHP režiimi, siseta PHP kood %php vahele. Pea meeles, et ebakorrektne PHP-kood võib Drupali kodulehe katki teha.

en: Permalink
et: Püsiviide

en: press !x to close
et: Sulgemiseks vajuta !x

en: Request
et: Saada

en: test
et: testi

en: Hide
et: Peida

en: Abstract
et: Abstraktne

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Currency Code
et: Valuuta kood

en: Add server
et: Lisa server

en: Available
et: Saadaval

en: Set
et: Vali

en: ok
et: olgu

en: Sort
et: Järjesta

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Print
et: Prindi

en: Containing any of the words
et: Sisaldab vähemalt üht sõnadest

en: Containing the phrase
et: Sisaldab fraasi

en: Containing none of the words
et: Ei sisalda ühtki sõnadest

en: Factor
et: Tegur

en: About
et: Programmist

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
et: Kui sul puudub otseligipääs serverisse, kasuta seda välja, et oma logo üles laadida.

en: Link class
et: Lingi klass

en: Adds a printer-friendly version link to content and administrative pages.
et: Lisab viite sisu- või administratiivlehe printerisõbraliku versioonile.

en: Newest first
et: Uuemad enne

en: field
et: väli

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: Save order
et: Salvestusjärjekord

en: HTML Content
et: HTML sisu

en: Run cron
et: Käivita cron

en: Enable developer modules
et: Lülita sisse arendusmoodulid

en: Disable developer modules
et: Lülita arendusmoodulid välja

en: Current anonymous / authenticated users
et: Aktiivsed tuvastamata / tuvastatud kasutajad

en: Disabled these modules: !module-list.
et: Järgnevad moodulid on välja lülitatud: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
et: Ühtegi arendusmoodulit ei ole sisse lülitatud.

en: Sharing
et: Jagamine

en: permissions
et: õigused

en: Text settings
et: Teksti seaded

en: Menu link ID
et: Menüülingi ID

en: PHP DOMDocument class
et: PHP DOMDocument klass

en: label
et: silt

en: Most printed
et: Enim prinditud

en: Show link
et: Kuva viidet

en: Show link in individual comments
et: Näita viidet iga kommentaari juures

en: Show Printer-friendly URLs list
et: Kuva printerisõbralike linkide nimekirja

en: PDF version
et: PDF-versioon

en: Most PDFd
et: Enim PDF faile alla laaditud

en: Adds the capability to export pages as PDF.
et: Võimaldab sisulehtede PDF kujul eksportimise.

en: Day of week
et: Nädalapäev

en: Similar Items
et: Sarnased tooted

en: Abbreviation
et: Lühend

en: between
et: vahel

en: Adjust top margin
et: Korrigeeri ülaserva positsiooni

en: Keep menu at top of page
et: Hoia menüüd lehe ülaservas

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
et: Kui Utility moodul installeeriti sellel eesmärgil, siis võib ta välja lülitada ning eemaldada.

en: Move local tasks into menu
et: Liiguta toiminguviited menüüsse

en: Administration menu settings
et: Administreerimismenüü seaded

en: Parent link ID
et: Vanemlingi ID

en: Display additional data for each menu item
et: Kuva täiendavat infot menüüelementide kohta

en: Display the selected items next to each menu item link.
et: Kuva valitud elemendid menüülingi kõrval.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
et: Sisse lülitatuna kuvatakse hoolimata ligipääsuõigustest kõiki menüüelemente . <em>Tähelepanu: Ära kasuta seda valikut avalikul veebilehel.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
et: Järgnevad moodulid on sisse lülitatud: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
et: <em>Administration menu</em> moodul kuvab menüü, mis võimaldab paari hiireklikiga ligi pääseda enamikule administreerimistoimingutele ning muudele tüüpilistele asukohtadele (kasutajatele, kellel on selleks vastav õigus). Kasuta menüü väljanägemise muutmiseks allolevaid seadeid.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
et: <em>Administration menu</em> moodul kuvab menüü, mis võimaldab paari hiireklikiga ligi pääseda enamikule administreerimistoimingutele ning muudele tüüpilistele asukohtadele (kasutajatele, kellel on selleks vastav õigus). Administreerimismenüü kuvab ka hetkel lehel viibivate tuvastatud ja tuvastamata kasutaja koguse ning võimaldab moodulitel oma menüüelemente juurde lisada. Moodulite integratsiooni ulatus administreerimismenüüga varieerub; lisamoodul <a href="@drupal">Devel</a> kasutab näiteks administreerimismenüü võimalusi olulisel määral.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
et: Administreerimismenüü  <a href="@settings">seadete leht</a> võimaldab sul muuta mõningaid menüü kuva ning käitumist mõjutavaid seadeid. Kuna menüü väljanägemine sõltub kasutatavast kujundusmallist, siis on väljanägemise suuremaks muutmiseks vajalik muuta kujundusmalli ning tema CSS faile. Loe README.txt failist lisa kujunduse ning CSS failide muutmise kohta.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
et: Administreerimismenüüs kuvatavad elemendid sõltuvad kasutaja ligipääsuõigustest. Esmalt, administeerimismenüü kuvatakse ainult kasutajatele, kellel on <em>ligipääs administreerimismenüüle</em> õigus. Teiseks peab kasutaja kuuluma rolli, kellel on <em>ligipääs administreerimistoimingutele</em> õigus . Kolmandaks, kasutajale kuvatakse ainult temale lubatud viiteid. Kui näiteks kasutajal puudub õigus <em>kasutajaõiguste haldus</em> siis ei kuvata talle ka kasutajahalduse menüülinki.

en: Administration menu
et: Administreerimismenüü

en: Adjust administration menu settings.
et: Muuda administreerimismenüü seadeid.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
et: Võimaldab kasutada rippmenüüd viidetega administreerimistoimingutele ning muudele olulistele lehtedele (juhul kui kasutajal on vastav ligipääs).

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Hello <strong>@username</strong>
et: Tere <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
et: Näita kiirviiteid

en: A better Toolbar.
et: Parem tööriistariba.

en: Add application
et: Lisa tööriist

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Shipping Information
et: Kauba saaja andmed

en: Sender name
et: Saatja nimi

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Flush caches
et: Tühjenda puhvrid

en: Display Drupal links
et: Kuva Drupali linke

en: Administration tools.
et: Administreerimistööriistad.

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded

en: Keep the current theme CSS
et: Kasuta praeguse kujunduse CSS-i.

en: Printer, email and PDF versions
et: Printimise, e-posti ja PDFi genereerimise seaded

en: Send by email
et: Saada e-kirjaga

en: Send this page by email.
et: Saada see leht e-kirjaga.
