The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Home page
ast: Páxina d'entamu

en: Types
ast: Tribes

en: Help
ast: Aida

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Advanced search
ast: Gueta avanzada

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: Request new password
ast: Pedir una clave nueva

en: Languages
ast: Llingües

en: Create new account
ast: Facer una cuenta nueva
