The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Development
br: Diorren

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Home page
br: Pajenn degemer

en: Types
br: Doareoù

en: Logout
br: Digevreañ
