The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Types
bs: Tipovi

en: Help
bs: Pomoć

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Advanced search
bs: Napredna pretraga

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: Languages
bs: Jezici

en: Create new account
bs: Kreiraj novi nalog

en: Containing any of the words
bs: Sadrži bilo koju od riječi

en: Containing the phrase
bs: Sadrži frazu

en: Containing none of the words
bs: Ne sadrži nijednu od riječi
