The eXtensible Catalog (XC) Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Home page
cs: Domovská stránka

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Types
cs: Typy

en: Help
cs: Nápověda

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Advanced search
cs: Pokročilé vyhledávání

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: User login
cs: Přihlášení

en: Search Results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Request new password
cs: Zaslat nové heslo

en: Languages
cs: Jazyky

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: Containing any of the words
cs: Obsahuje kterékoliv slovo

en: Containing the phrase
cs: Obsahuje frázi

en: Containing none of the words
cs: Neobsahuje žádné ze slov

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: My Account
cs: Můj účet

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
